Nowa dziewczyna Manny’ego i pocałunek o który walczyli fani!

W najnowszych odcinkach Modern family dojdzie do długo wyczekiwanego pocałunku Mitchella i Camerona (małżeństwo gejowskie), o którym zrobiło się głośno kilka miesięcy temu. W zasadzie głośno zrobiło się o braku jakichkolwiek czułości tych mężczyzn, którzy tworzą kochającą rodzinę.
Pocałunek z pewnością będzie wydarzeniem!

Kolejny nius – Hayley zerwie z Dylanem. Oczywiście zobaczymy jeszcze cierpiącego chłopaka, ponieważ Phil (tata dziewczyny) „w dalszym ciągu będzie się widywał z Dylanem za plecami Hayley” – powiedział Lloyd. Tak, to w jego stylu.

Manny będzie mieć dziewczynę! Tym razem taką na serio – nie jak to miało miejsce w pierwszej serii – rówieśniczkę mamy poznaną w Internecie. Jeszcze nie wiadomo kto zagra dziewczynkę, wiadomo natomiast, a Producent Christopher potwierdził – nowa miłość Manniego będzie się bardzo kłócić z Glorią! „w kulturze kolumbijskiej więź między matką a synem jest bardzo silna i zobaczymy konkurencję kobiet o względy młodego mężczyzny”

„Dzieci Dunphy’ch zobaczą rodziców uprawiających sex” – zdradził producent Steve Levitan. „kiedy Twoja mama wygląda jak Claire, to może się zdarzyć częściej niż jeden raz.”

Ja już nie mogę się doczekać – przede wszystkim wątku wiecznie wyluzowanego Phila, który będzie pocieszał chłopaka swojej córki po zerwaniu.
Jak zwykle Modern family trzyma poziom!

fot.http://seeker401.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *