Nowa miłość Marka Mostowiaka?

Agnieszka Sienkiewicz, którą widzowie znają przede wszystkim z roli Wiki w serialu Prosto w serce po wakacjach pojawi się w M jak miłość!
Wiemy przecież, że Małgorzata Kożuchowska postanowiła odejść z produkcji i jej bohaterka zniknie w październiku. Na razie nie wiadomo w jaki sposób scenarzyści pozbędą się Hanki. Wszyscy, łącznie z Iloną Łepkowską stawiają na szybką śmierć. Po śmierci (odejściu) matki – dziećmi zajmie się śliczna, młoda opiekunka Kasia.

Wokół wolnego Marka zacznie kręcić się wiele kobiet. Kacper Kuszewski wyjawił, że jedną z nich będzie właśnie opiekunka dzieci.

Bardzo możliwe, że również pożegnamy się z chorą na białaczkę Nataszą. Mimo walki lekarzy dziewczyna powoli umiera. Przemysław Cypriański wyznał, że jego bohatera czekają naprawdę trudne chwile.

fot.tvp.pl

3 odpowiedzi do “Nowa miłość Marka Mostowiaka?”

  1. No to nieźle. Szkoda, że pozbywają się Nataszy w taki sposób ale fakt faktem to był najnudniejszy wątek w M jak miłość. Ale musimy jeszcze zmęczyć placzacego Kube

  2. Okej, może i wątek Nataszy był cienki, ale kurde, żal mi teraz Kuby! Czy on kiedykolwiek będzie szczęśliwy?? Scenarzyści mogli zdecydować się na inne rozegranie tego wątku…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *