Nowa streszczenia odcinków 3-5

Ginie Robert Sznajder, znany dziennikarz polityczny. Wśród przesłuchiwanych osób znalazła się Kamila Sznajder, żona zamordowanego, również dziennikarka, która prowadzi w telewizji własny program. Kobieta w dniu zabójstwa pracowała nad kolejnym wydaniem swojego magazynu. Policjantom udaje się ustalić, do kogo należy numer telefonu, z którego otrzymali informację o zabójstwie. Funkcjonariusze Wolski i Mielcarz jadą pod wskazany adres. Mieszkanie jest własnością jednego ze stołecznych paparazzi. Mężczyzna zdradza policjantom, że ma dowód na romans pięknej Kamili z asystentem jej męża.
Emisja dzisiaj o godz.21:45 (25 marzec)

4. Nad rzeką zostaje znaleziony ranny mężczyzna. Nie ma przy sobie dokumentów, jednak ciemna karnacja wskazuje na to, że pochodzi prawdopodobnie z Kaukazu. W szpitalu lekarze znajdują na ciele mężczyzny liczne ślady psich zębów, a także ranę postrzałową. Pacjent twierdzi, że nie pamięta jak się nazywa ani jak doszło do wypadku. Mielcarz i Wolski próbują ustalić tożsamość poszkodowanego i znaleźć właściciela agresywnego czworonoga. Okazuje się, że w sprawę zamieszani są dwaj skinheadzi Student i Mocny oraz bułgarska mafia.

5.Barska i Mielcarz badają sprawę śmierci córeczki Marty Cieślik. Kobieta dzień po porodzie została poinformowana, że dziecko zmarło z powodu wady serca. Na dowód pokazano jej ciało niemowlęcia. Jednak ona jest pewna, że nie było to jej dziecko. Na ramieniu dziewczynki nie zauważyła charakterystycznego znamienia. Wolski nie angażuje się w śledztwo, tłumacząc, że Cieślik jest w głębokiej depresji i nie może pogodzić się z odejściem córki. Do tych samych wniosków dochodzą Ada i Paulina po rozmowie z pracownikami szpitala, w którym przebywała młoda matka. Wszyscy troje wracają do sprawy Cieślik, gdy ginie jedna z położnych zatrudniona w tej klinice. Trop prowadzi funkcjonariuszy do doktora Barskiego, który jak się okazuje wykonywał w szpitalu nielegalne zabiegi in vitro.

fot.tvp.pl
(fot. Mikołaj Tym)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *