Przed nami jeszcze tylko trzy odcinki. A Nowa coraz lepsza. Skąd scenarzyści wzięli pomysł na motyw przesłuchania Jaro - nie mam pojęcia ale był to prawdziwy majstersztyk.

Kupiłem papierosy na targu - wiadomo w dobie kryzysu… Nie mam pojęcia co to jest, sprzedawca musiał mnie oszukać - jedźmy go znaleźć.
Wierzę scenarzystom - tak dzisiaj wygląda przesłuchanie młodzieży. Wreszcie realna scena polski komisariat vs pyskaty diler.
Babcia, która pomaga Jarusiowi hodować roślinki urzekająca - jednak dzisiejszy odcinek należał do Janusza Chabiora, który wcielił się w rolę psychopaty.
Olga Frycz też dała sobie radę - naprawdę szczerze się bała. Fabuła trzymająca w napięciu do ostatnich minut - naiwnie liczyliśmy, że policja wpadnie i uratuje dziewczynę dużo wcześniej - jak to zazwyczaj bywa…
Jak myślicie on jej zdążył połamać kości?

Bardzo dobry scenariusz, szkoda, że między Adą a Wolskim nie doszło do kolejnych tańców, zazdrość też była słaba. A Ada utapirowana jak nieboskie stworzenie…

Rewelacyjna mama, która zdradziła tajemnicę - jej syn opowiada o podwładnej… I wreszcie poszli na wódkę.

Szukanie informacji o serialu, aktorach i twórcach to droga przez mękę - jednak z tego co zauważyłam jako autor scenariusza wpisana jest Karolina Frankowska. Jeśli Pani sama piszę “Nową” - to czapki z głów.

fot.e-fakt.pl