Nowe dziecko w Na dobre i na złe! Jak ożywić ten serial?

Być może jeszcze o tym nie wiecie, ale… w „Na dobre i na złe” – nowe dziecko! Tym razem logiczne.

Katarzyna Bujakiewicz jest w ciąży, więc scenarzyści postanowili jej postać również wyposażyć o kolejne maleństwo. Marta Kozioł i Rafał Konica dowiedzą się, że oczekują kolejnego potomka… A jak wiadomo Marta niedawno urodziła bliźnięta! Czy Rafał wykorzysta drugą/kolejną szansę? W zasadzie mało istotne. Czas na rozwój uczuć w ostatniej serii był obcięty do minimum. Scenarzyści powkładali kilkanaście postaci, z którymi próbują teraz tworzyć historię. Kuby i Zosi jak na lekarstwo. Nowi, słabo – ale absolutnie nie winię aktorów. Widzowie jednak czekają na stare postacie, nowe pojawiają się i znikają – ja Państwo Donovan.

Powinien powstać nowy serial – jak to się robi w USA – na bazie popularnej postaci. Jeśli mogę coś doradzać – zacznijcie pisać serial o młodych lekarzach z doświadczeniem – na bazie Leny lub Latoszka 😀

To jedna z najlepszych par ostatnich lat. I to nie tylko w Na dobre i na złe.
Ostatnio Lenie wymyślono mastektomię. Tym sposobem powinno się parę oderwać od szpitala w Leśnej Górze i założyć nowy serial. Byle nie w podupadającej klinice na wsi.

Lub właśnie w takiej klinice ale z nowymi bohaterami. Bo po przemyśleniu to się na pewno sprzeda 🙂

Udało się Chirurgom i Prywatnej Praktyce. Próbujmy w Polsce. 🙂

fot.film.interia.pl

7 odpowiedzi do “Nowe dziecko w Na dobre i na złe! Jak ożywić ten serial?”

  1. ja Leny i Latoszka nie lubię.. denerwują mnie…
    ale za to uwielbiam świeżo upieczonych państwa van der Graffów, czy jak to się tam piszę, czyli Bożenkę i Ruuda 😉 piękna z nich para!

  2. dla mnie oni są nudni jak flaki z olejem… 😛 tacy nijacy… i w ogóle ten wątek od jakiegoś czasu traktuje jak zło konieczne…

  3. A ja wciąż szukam bardzo dawnych odcinków Na dobre i na złe, od 1 do 200 odcinka. Ktoś ma – kontakt gg 3798869

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *