Fanów M jak miłość czeka ciekawy rok. Poniżej kilka informacji o wydarzeniach, które zobaczymy w najbliższych miesiącach.

Wielkie odejścia
Po Marysi z serialem żegna się kolejna córka Mostowiaków. Joanna Koroniewska postanowiła odejść z produkcji. Odcinki z udziałem Małgosi zobaczymy do wakacji 2013, później jej bohaterka wyjedzie za granicę (jak podaje se.pl prawdopodobnie wróci z nową twarzą).
Z M jak miłość również odchodzi Magdalena Walach, czyli serialowa Agnieszka Olszewska. Odcinki z jej udziałem również będą emitowane do wakacji.

Nowa bohaterka

O pojawieniu się Joanny Osydy informowałam Was już wcześniej. Wnuczka siostry Lucjana Mostowiaka pojawi się w 978 odcinku. Janka Buford ma namieszać w życiu Chodakowskich.

Romans Marka z Anną
Już w przyszłym tygodniu para wyląduje w łóżku. Romans będzie miał ciąg dalszy albowiem siostra Hanki zakocha się w Mostowiaku. On jednak będzie zastanawiał się co czuje do Ewy Kolędy i czy przyjaciółka z dzieciństwa nie jest mu bliższa.

Andrzej Budzyński ma syna
Pojawienie się byłej kochanki z 10-letnim dzieckiem będzie szokiem dla Andrzeja, tym bardziej, kiedy okaże się, że Piotruś jest jego synem.

fot.vod.pl