Nowi bohaterowie, romanse i wielkie odejścia – co nas czeka w 2013

Fanów M jak miłość czeka ciekawy rok. Poniżej kilka informacji o wydarzeniach, które zobaczymy w najbliższych miesiącach.

Wielkie odejścia
Po Marysi z serialem żegna się kolejna córka Mostowiaków. Joanna Koroniewska postanowiła odejść z produkcji. Odcinki z udziałem Małgosi zobaczymy do wakacji 2013, później jej bohaterka wyjedzie za granicę (jak podaje se.pl prawdopodobnie wróci z nową twarzą).
Z M jak miłość również odchodzi Magdalena Walach, czyli serialowa Agnieszka Olszewska. Odcinki z jej udziałem również będą emitowane do wakacji.

Nowa bohaterka

O pojawieniu się Joanny Osydy informowałam Was już wcześniej. Wnuczka siostry Lucjana Mostowiaka pojawi się w 978 odcinku. Janka Buford ma namieszać w życiu Chodakowskich.

Romans Marka z Anną
Już w przyszłym tygodniu para wyląduje w łóżku. Romans będzie miał ciąg dalszy albowiem siostra Hanki zakocha się w Mostowiaku. On jednak będzie zastanawiał się co czuje do Ewy Kolędy i czy przyjaciółka z dzieciństwa nie jest mu bliższa.

Andrzej Budzyński ma syna
Pojawienie się byłej kochanki z 10-letnim dzieckiem będzie szokiem dla Andrzeja, tym bardziej, kiedy okaże się, że Piotruś jest jego synem.

fot.vod.pl

4 odpowiedzi do “Nowi bohaterowie, romanse i wielkie odejścia – co nas czeka w 2013”

  1. Postać Ewy Kolędy też podobno zniknie, bo – według „Faktu” p. Dominika zbyt gwiazdorzy na planie.

  2. Kacper Kuszewski również chce się rozstać z produkcją… (podobno będzie występował do przerwy wakacyjnej 2013).

  3. wczoraj ogladalem pierwszy raz mjakm. Kim jest ten brat tego TOmka na wózku? jego rola jest podobno epizodyczna jak mi powiedziala kuzynka…

  4. Na razie epizodyczna, ale jeśli Magdalena Walach zniknie z serialu (podobnie jak J.Koroniewska) to wątek Tomka, jego brata i bratanka może być bardziej rozwinięty (albo wręcz przeciwnie). Kim jest Grzegorz? Budowlaniec, pojawił się jako „zapchajdziura” i tato Marcina (nieroba). Na razie niby pilnuje syna w Warszawie (ma tam też zlecenie i prace) i uderza do Agnieszki. Plus opiekuje się Tomkiem i jest pod wrażeniem Małgosi. Nic ciekawego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *