Nowi bohaterowie w M jak miłość

Do stałej obsady serialu dołączyli Włodzimierz Matuszak, Monika Krzywkowska, Małgorzata Pieczyńska i Agnieszka Żulewska.
Wiemy już, że Małgorzata Pieczyńska wcieli się w matkę Marcina Chodakowskiego, która przyjedzie aby naprawić swoje relacje z synem.
Włodzimierz Matuszak będzie adorował Barbarę w sanatorium w Nałęczowie. Po raz pierwszy pojawi się w odcinku, który będzie miał premierę 15 października 2013.

Monika Krzywkowska wcieli się w rolę Joli – kuzynki Wernera, która zostanie szefową Andrzeja. Co ciekawsze pani mecenas będzie prywatnie związana z Wiktorem Żak (Piotr Grabowski) byłym Marty.

21 października na ekranach pojawi się Agnieszka Żulewska. Jej postać jest bogatą bizneswoman, którą będzie ochraniał Tomasz Chodakowski.

Jedna odpowiedź do “Nowi bohaterowie w M jak miłość”

  1. m jak miłośc ogladam od poczatku i pani Monika Krzywkowska pojawiła sie juz w tym serialu grala terapeutkę ktora pomagała Jackowi Mileckiemu pierwszemu męzowi Marty Mostowiak wyjśc z nalogu hazardu ale tyle lat minelo to mogła skonczyc prawo i zostac pania adwokat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *