Adam Tenczyński (w tej roli: Piotr Stramowski) to atrakcyjny lekarz, który po wypadku pomoże Ance wrócić do zdrowia… Za to Pawła przyprawi o migrenę – bo menadżer szybko uzna go za swojego rywala.
Anka – widząc, że Anuszkiewicz nie akceptuje jej nowego przyjaciela – zacznie w końcu spotykać się z Adamem w tajemnicy. Czy Paweł odkryje jej sekret i będzie miał prawdziwy powód do zazdrości?


Jacek Kotek (Marek Kaliszuk) to młody policjant, który w Lublinie będzie współpracować z Norą. Uśmiechnięty, pracowity – Kotek od razu wzbudzi jej sympatię… I równie szybko wywoła zazdrość jej męża – burmistrza z Białej Podlaskiej. Zwłaszcza, gdy zacznie spędzać z koleżanką długie godziny sam na sam - w policyjnym radiowozie… Czy Nora ulegnie jego urokowi i odstawi męża na „boczny tor”?

W premierowych odcinkach zobaczymy też młodego piłkarza - Aleksa (Mikołaj Roznerski). Sportowiec zbuntuje się i o mało nie zerwie kontraktu, który wynegocjował dla niego Paweł.
Wkrótce jednak okaże się, że Aleks to prawdziwy romantyk. Chłopak, który tęskni za czasem, gdy dopiero zaczynał karierę, a jego życie było pełne pasji. Czy Paweł spełni jego marzenia – i sprawi, że Aleks na nowo poczuje radość z gry?

Odpowiedź już 6 marca… w premierowych odcinkach „TO NIE KONIEC ŚWIATA!”, w każdy czwartek o godz. 22:00 na antenie Polsatu!

fot. Mikołaj Tym / Aktiv Media