Nowy serial komediowy „Teraz ty” od 2 marca w Telewizji POLSAT!

Jeśli w soboty wieczorem macie ochotę na trochę humoru telewizja Polsat ma dla was serial komediowy. „Teraz ty” z gwiazdami takich przebojów jak Frasier i „Wszyscy kochają Raymonda”.

Chuck Darling był „królem” wiadomości lokalnych. Po latach pracy w stacji telewizyjnej w jednym z największych miast Ameryki (z powodu wyjątkowo niefortunnej wypowiedzi na wizji) ten popularny prezenter wraca do Pittsburgha, gdzie przed dekadą zaczynał swoją karierę. Znów będzie można go zobaczyć w tamtejszym Kanale 9. Czeka na niego stara praca i nowi koledzy oraz gabinet, który będzie dzielił z prezenterką Kelly Carr. Oboje pokażą, jak robi się lokalną telewizję.

Ci dwoje już kiedyś z powodzeniem ze sobą współpracowali, potem on wyjechał, a ona została. Teraz nieco starszy, ale wciąż egocentryk i kobieciarz – Chuck znosi mężnie… zesłanie na prowincję. Nie rozumie tylko, czemu ona reaguje tak histerycznie na jego powrót? Dlaczego Kelly tak denerwuje się na samą myśl, że znów będą razem pracowali? Kelly i Chuck nie zawsze lubią się, ale czują do siebie „chemię” – co widać na telewizyjnym ekranie i poza… Przed dziesięciu laty mieli romans – dla niego to była jedynie przygoda, dla niej znaczyło to coś więcej i wylała przez niego wiele łez. Gdyby nie wrócił, nigdy zapewne nie dowiedziałby się, że jest ojcem. Ich wspólna córka po matce odziedziczyła urodę i inteligencję, po nim… uczulenie na pistacje i skłonność do sprzeciwiania się z byle powodu. Aby dziecka nie wystraszyć nagłą zmianą, oboje po raz pierwszy zgodnie uznają, że powiedzą małej o tym, kim jest jej prawdziwy tata, gdy będzie nieco starsza i lepiej zrozumie meandry życia.

Kanał 9 to mała telewizja i panują w niej przyjazne stosunki. W tej branży jest wielu świrów, ale Chuck z zadowoleniem spostrzega, że w jego dawnym miejscu pracy właściwie nic się nie zmieniło. Z otwartymi ramionami wita go w newsroomie jego stary druh – komentator sportowy Marsh McGinley (Fred Willard), który wciąż lubi improwizować podczas programu „na żywo”… Mniej życzliwe powitanie czeka go ze strony innego kolegi z dawnych czasów – reporter Gary Crezyzewski (Ty Burrell) nawet nie kryje zawiści, bo od lat marzy o pracy prezentera, a musi ruszać w teren, by z pełnym zaangażowaniem przygotowywać relacje z najbardziej nawet absurdalnych wydarzeń. Dałby wiele, by móc zastąpić Chucka w studiu, chociaż w głębi duszy on lubi newsy ekstremalne… I wbrew pozorom on też jest wiernym przyjacielem i okaże się doskonałym kompanem.

W rolach głównych w tym serialu zobaczymy prawdziwe gwiazdy amerykańskiej telewizji. W postać Chucka Darlinga wciela się Kelsey Grammer – aktor, reżyser i producent. Najlepiej znany dzięki kreacji w sitcomie pt. „Frasier” (uhonorowanej 2 nagrodami Złote Globy, 7 innymi i 39 nominacjami). Był również nominowany do Emmy za udział w „Skrzydłach”.
Partneruje mu Patricia Heaton, która za rolę Kelly Carr w serialu „Teraz ty” otrzymała nominację do nagrody Satelita. Wcześniej została dwukrotnie nagrodzona Emmy za grę w serialu komediowym – „Wszyscy kochają Raymonda” (2000, 2001). Zdobyła ponadto 4 inne, prestiżowe telewizyjne wyróżnienia i 20 nominacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *