Nowy Sherlock będzie ostatnim?

Smutna wiadomość dla fanów Sherlocka, chociaż oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone.
Steven Moffat – producent serialu – udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że o ile on ma chęci i siły na nowe sezony, to wszystko zależy od aktorów.
Benedict Cumberbatch i Martin Freeman to wielkie gwiazdy, które nie muszą pracować w serialu. Obaj Panowie robią to jednak bez większego przymusu – traktując Sherlocka jak przygodę (a nie źródło dochodów).

Fani są przyzwyczajeni do długich przerw pomiędzy kolejnymi sezonami i zdecydowanie nie wierzę, że gwiazdy nie znajdą w swoim terminarzu miesiąca, który mogą poświęcić dla znakomitej produkcji.
Steven Moffat po raz kolejny podnosi atmosferę – chociaż naprawdę nie musi nakręcać fanów… 🙂

6 odpowiedzi do “Nowy Sherlock będzie ostatnim?”

 1. Ale przecież, przynajmniej jak dla mnie, to właśnie dzięki Sherlockowi Benedict Cumberbatch stał się taką gwiazdą. Gdy widziałam go w poprzednich produkcjach, przed Sherlockiem, nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak właśnie tutaj. Teraz zupełnie inaczej go odbieram.
  Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon.

 2. Nie skończą Sherlocka, tym bardziej, że nie mają żadnych „ostatecznych terminów” na rozpoczęcie, czy zakończenie zdjęć. Fani czekają po kilka lat, a ja mam wrażenie, że okres „oczekiwania” zostaje specjalnie wydłużony.
  betyli zgadzam się z tobą. Benedict jest gwiazdą PO Sherlocku i mam identyczne odczucia.

  Aktorzy i produkcja co jakiś czas podgrzewają atmosferę – pamiętacie owego czasu zdjęcia ze skoku z dachu? Były fotosy nagrobka itp. długo przed premierą nowego sezonu.
  Ja już tego nie kupuję… 😉

 3. Wyemitowany w Nowy Rok odcinek specjalny osadzony w czasach wiktorianskich, w stacji BBC One obejrzalo ponad 12 mln widzow. Kilka dni temu BBC Worldwide, komercyjna czesc brytyjskiej sieci, ujawnila, ze 90-minutowy odcinek specjalny pt. ”Upiorna panna mloda” byl najbardziej dochodowa produkcja eksportowa korporacji w ubieglym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *