O mnie się nie martw – Złodziej w Kancelarii – streszczenie 11 odcinka

Premiera 18 listopada 2016.

Szczęśliwy Marcin oświadcza wszystkim, że się żeni. Paweł (Marcin Korcz) jako jedyny nie spieszy z życzeniami uważając, że to zła decyzja. Obaj adwokaci jadą na spotkanie z klientem, które okazuje się mieć miejsce w restauracji Aśki. Paweł próbuje ukryć przed Marcinem, że zna ten lokal. Marcin początkowo nie orientuje się w gierkach przyjaciela, ale powoli zaczynają mu się układać wszystkie karty…. Joanna oferuje się też niespodziewanie, że może zorganizować ślub Igi i Marcina. Marta za namową Marcina także bierze sprawy w swoje ręce. Postanawia ostatecznie rozmówić się z Krzyśkiem. Z kolei u pani Irenki zjawia się lekarz, który na skutek zabawnych wydarzeń, oskarża Irenkę o spisek… Tymczasem do kancelarii przychodzi klient, który okazuje się złodziejem. Ewa (Katarzyna Maciąg) i Łukasz (Jan Wieczorkowski), którzy padają ofiarą kradzieży, postanawiają za wszelką cenę namierzyć przestępcę. Przy okazji spędzają wspólnie dzień, a historia złodzieja okazuje się przewrotnie zabawna.

16 odpowiedzi do “O mnie się nie martw – Złodziej w Kancelarii – streszczenie 11 odcinka”

  1. Masakra do kwadratu (albo i do sześcianu) że dopiero 18 listopada będzie odcinek. Że w długi weekend nie będzie. To aż radość mniejsza z tego długiego weekendu :/

  2. Też nie rozumiem tej przerwy. Jak puszczają Barwy Szczęścia to dlaczego nie O mnie się nie martw. Liczę na prapremierę w piątek.

  3. Mnie tylko zastanawia dlaczego w streszczeniu nie ma nic o Idze, w zwiastunie też jej nie ma czyżby Joanna Kulig nie występowała w tym odcinku?

  4. Ale w telemagazynie zdjęcia są pomieszane z odcinków i obawiam się że to jest z 12 a nie 11 bo w opisie 12 jest że Iga jest u Krzyśka. W zwiastunie też nie ma Igi. Zobaczymy jak to będzie, nie ma co gdybać 🙂

  5. Wgl. weszłam przed chwilą na telemagazyn i obejrzałam zwiastun 11 odcinka. *.* Ten zwiastun jest cudowny po prostu! I tak w ogóle w opisie 12 pisali, że Iga będzie musiała chwilowo zamieszkać u Krzyśka. Po co? o.O

  6. W telemegazynie pojawiły się zdjęcia z 65 odcinka, ale jak ktoś nie chce sobie zepsuć przyjemności oglądania to niech tam nie zagląda, bo mi koleżanka nie opatrzenie już zaspojlerowała.

  7. Widziałam te zdjęcia, ale moim zdaniem nie psują one przyjemności oglądania, z takich zdjęć nie ogarniesz przecież całego odcinka.

  8. Mi tam zdjęcia jednak zepsuły czas oczekiwania wolałabym być zaskoczona w odcinku (ale znając scenarzystki jeszcze jest na to szansa)

    Co do 6 sezonu gdzieś czytałam tylko teraz nie mogę znaleźć to produkcja nadal prowadzi rozmowy z władzami TVP więc jeszcze nic nie wiadomo czy będzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *