O mnie się nie martw 10 – Jak Wam się podoba nowe logo?

Chyba wszystkie stacje „uderzają” w DISCO klimaty 😉

Pod linkiem od Serialowej znajdziecie zapowiedź nadchodzących odcinków (jeśli pojawi się na youtube to zmienię), oraz nowe logo.
To, które widzicie powyżej.

Ja rozumiem, że Joanna Kulig już nie chce grać w produkcji TVP2 i rozpoczynamy nowy rozdział w życiu bohaterów. Ale żeby tak drastycznie? 😉

Zwiastun – Tutaj

7 odpowiedzi do “O mnie się nie martw 10 – Jak Wam się podoba nowe logo?”

  1. Jakie mądre dziewczynki, tak szybko zaakceptowały smierć mamy … no nie moge … żegnaj serialu! Będę tu zerkać na jakieś recenzje czy według Ciebie Adminko udźwignęli wątek….

  2. no to dziwne że zostały z Marcinem jak obydwaj tatusiowie mieszkają w Warszawie, jeden nawet piętro wyżej.
    Linijka mięło 1,5 roku więc dla dzieci to jest wystarczający czas żeby przeżyć żałobę. Oczywiście że każdy jest inny, ale dzieci szybciej się przystosowują do różnych sytuacji. To nam dorosłym jest trudniej zapomnieć.

  3. No i streszczenie odcinka 3-go 😉

    Krzysiek gryzie się niespodziewanym finałem awantury z Marcinem. Martwi się tym również Marek, a Krzysiek jest mu szczerze wdzięczny za stałe, spokojne i pewne wsparcie. Uważa jednak, że sytuacja dojrzała do wezwania nadzwyczajnych posiłków. Napięta sytuacja sprawia, że wszyscy zapominają, że to właśnie tego dnia Zbyszek po raz pierwszy idzie na cały dzień do przedszkola. Na szczęście, starsze siostry w porę stają na wysokości zadania. Marcina kompletnie zaskakuje nieoczekiwana wizyta zaaranżowana przez bliskich. Paweł czuje się zmuszony – na oczach całej kancelarii – przywołać do porządku Karolinę, która nie umie trzymać na wodzy swoich emocji wobec klientów. Kostek cieszy się, że Sylwia jako mentorka jest taka niewymagająca, ale jego szczere stwierdzenie tego faktu bynajmniej nie cieszy Sylwii. Niewinna rozmowa o wpływie Karoliny na decyzję Pawła w prowadzonej przez niego sprawie karnej doprowadza do ostrego spięcia między narzeczonymi. Sylwia ostro atakuje Pawła, który już się domyślił, dlaczego jego dziewczyna bez powodu dąży do spięcia. Niestety, Sylwia nie jest jeszcze gotowa na to, by przyjąć tę prawdę do wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *