O mnie się nie martw 2×03 – Paczka od biologicznego ojca

Premiera 20 marca 2015.
Poniżej streszczenie.

Na pierwszej stronie tabloidu pojawia się zdjęcie Igi i Marcina. Ku zaskoczeniu Krzyśka oraz irytacji Zarzyckiego, Marcin sprawia wrażenie, że skandal medialny go nie obchodzi. Swobodne zachowanie to tylko pozory – w istocie mecenas nie radzi sobie z sytuacją, która nadszarpnęła jego reputację. Helenka dostaje paczkę z prezentem od biologicznego ojca, którego nie widziała od lat. Iga znowu musi zwrócić się do Marcina o pomoc.

11 odpowiedzi do “O mnie się nie martw 2×03 – Paczka od biologicznego ojca”

  1. O proszę, jest już streszczenie drugiego odcinka, a pierwszego jeszcze na VOD nie ma, chociaż powinien już zostać zamieszczony parę dni temu;)

  2. W tym roku pierwsze odcinki są zamieszczone na vod po transmisji w tv a później kolejne odcinki w prapremierze są płatne

  3. Kseniu, czy to oznacza, że drugi odcinek będzie już w prapremierze, np. w piątek, czy też w prapremierach będą zamieszczane dopiero dalsze odcinki?

  4. Agnieszko, a mogłabyś rozreklamować trochę, że na vod.tvp.pl prapremiery są bezpłatne i bez reklam dla płacących abonament RTV? 🙂 Okazuje się, że mało kto o tym wie…

  5. Tak, trzeba się zalogować, ale podaje się tylko mail i ostatnie cyfry z konta abonenta (tzn. z numeru rachunku, na który się opłaca abonament RTV).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *