O mnie się nie martw 2×13 – streszczenie odcinka

Finał sezonu 5 czerwca 2015.
Co wydarzy się w ostatnim odcinku?

Konfrontacja między Krzyśkiem a ekipą budowlaną Laskonia doprowadza Małeckiego do takiego stanu, że Iga i przyjaciele zaczynają się o niego poważnie martwić. Irenka, Wojtek, Jacek, Ewelinka, a nawet Pola próbują pomóc, choć wszyscy wiedzą, że pomóc może tylko pokojowe rozwiązanie konfliktu z Laskoniem. Marcin, przekonany, że Zarzycki uczyni go wspólnikiem w kancelarii, chciałby spokojnie cieszyć się sukcesem. Niestety, od czasu wizyty na Żelaznej, zdaje już sobie w pełni sprawę, że działania Laskonia i Gadomskiej to manipulcja i pomysły na granicy prawa. Kiedy mieszkańcy kamienicy wzywają ekipę telewizyjną, dochodzi do żywołowej konfrontacji. Niestety, Laskoń wychodzi z niej zwycięsko i sytuacja zaczyna się wymykać spod kontroli lokatorów. Ale Iga ma jeszcze jednego asa w rękawie: odnalezioną w domu spokojnej starości byłą właścicielkę kamienicy, która uważa Laskonia za swego dobroczyńcę i “przyszywanego” wnuka. Laura przywozi ją na Żelazną ku zaskoczeniu i wściekłości Laskonia. Tymczasem Marcina, gotowego do święta w kancelarii, czeka zaskakująca niespodzianka i odkrycie, którego nie mógł się spodziewać. Na szczęście w tym skrajnie trudnym dla niego momencie znajdzie się przy nim Iga.

6 odpowiedzi do “O mnie się nie martw 2×13 – streszczenie odcinka”

 1. moze 20 sekunda zaspokoi ciekawosc:)

  tv.se.pl/rozrywka/idealny-mezczyzna-wedlug-pan-z-o-mnie-sie-nie-mart,8294/

 2. bardzo przepraszam, że nie uprzedziłam:)

  zwroćcie uwagę na date publikacji – poczatek marca:)

  natknęłam sie juz dawno na to, mialam nadzieje, ze jednak wydarzy sie to wcześniej. Ale oczywiscie musi to byc koniecznie w 13 odcinku:) – obstawiam 44 minutę

 3. Coś nie tak z tym spojeler więc może to wycięta scena, albo faktycznie to była Asia, bo dokładnie nie widać, a oni chyba w pierwszym sezonie mieli taką scenę z Marcinem.
  Dodatkowo publikacja to początek marca, a oni finał kręcili teraz jakoś nie dawno tzn. na przełomie marca/kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *