O mnie się nie martw 5×08 – Niespodzinka w parku – streszczenie

Premiera 21 października 2016.
Co wydarzy się w odcinku?

Oliwka poznaje na czacie nowego kolegę, Kubę. Iga, nie może odciągnąć córki od komputera. Małecka jest zła na swoich rodziców, że nie skonsultowali z nią zakupu komputera dla dziewczynek. Marcin i Iga unikają siebie nawzajem, robią wszystko żeby uniknąć konfrontacji po ostatniej kłótni. Marcin i Paweł zajmują się sprawą Nataszy (Aleksandra Bednarz) i Maryli (Agata Wątróbska), które chcą się rozstać w biznesie. Sprawa staje się dość skomplikowana. Okazuje się, że jedna z klientek pała uczuciem do mecenasa Kaszuby. Krzysiek prosi Irenkę o zrobienie kilku zdjęć na portal randkowy. Zarzycki wypytuje córkę czemu nie odbiera telefonów od męża. Aśka (Aleksandra Domańska) ma żal, że zostawił ją i wyjechał zarobić na spłatę długu. Paweł cały czas docina Idze. Małecka ma już dosyć ciągłych przytyków, prosi żeby raz na zawsze przestał się wtrącać w związek jej i Marcina. Decyduje się też na poważną rozmowę z Markiem Kaszubą. Chce wiedzieć czy nadal uważa, że Iga jest nieodpowiednią partnerką dla jego syna. Marek próbując pogodzić syna z Igą, bierze sprawy w swoje ręce. Paweł porywa Aśkę do parku, a na miejscu czeka na nią miła niespodzianka.

5 odpowiedzi do “O mnie się nie martw 5×08 – Niespodzinka w parku – streszczenie”

 1. ” Małecka ma już dosyć ciągłych przytyków, prosi żeby raz na zawsze przestał się wtrącać w związek jej i Marcina. Decyduje się też na poważną rozmowę z Markiem Kaszubą. Chce wiedzieć czy nadal uważa, że Iga jest nieodpowiednią partnerką dla jego syna.”

  To ostatnie zdanie jest w stosunku do poprzednich od czapy jak dla mnie powinno być „ona” a nie „Iga” W końcu to Iga rozmawia z Markiem, a nie ona jest tematem rozmowy. jakby wskazywało to zdanie.
  Zdaję sobie sprawę że to nie Ty pisałaś Adminko i się czepiam ale jakoś mnie tak „ubodło” to zdanie 🙂
  Już to pisałam gdzieś że jednak Marek będzie teraz największym orędownikiem Igi i się chyba nie pomyliłam po tym streszczeniu.

 2. Iga powinna sobie dać spokój z Marcinem. Dla mnie gościu jest skończony, po tym jak nie stanął w obronie Igi, gdy Paweł na nią najeżdżał (odc. 7).

 3. W pewnym sensie stanął mówiąc O co Ci chodzi, sam się szwendałeś cały dzień. Czy coś w tym stylu, ale fakt w ostatnich odcinkach trochę przegina i o ile Idze nie ma co się dziwić bo od początku taka byłą jej postać impulsywna itd to Marcin całkiem inny jest niż w pierwszych sezonach.

 4. Kasia, ale Paweł powiedział Idze, że podziwia Marcina, że ma do niej tyle cierpliwości i że rozumie, że nie spieszy mu się do małżeństwa! A Marcin – zero reakcji!
  Gdyby mój narzeczony tak się zachował, to już by nie był moim narzeczonym.

 5. Ale to jest norma w zachowaniu Marcina. W trzecim sezonie jak Iga rozmawiała z Markiem i ten jej zarzucił że jest z Marcinem z wyrachowania, Marcin tez nie zareagował. Ona wściekłą wyszła i dopiero wtedy Marcin coś tam powiedział ojcu ale przy niej stał i nic się nie odezwał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *