O mnie się nie martw 6 bez Igi? + Nowa bohaterka

Pytanie na śniadanie pojawiło się na planie i już wiadomo, że po raz kolejny polska produkcja wysyła główną bohaterkę do Ameryki 😉

W szóstej odsłonie O mnie się nie martw (premiera od 3 marca 2017) poznamy więcej rodziny Krzysztofa. Małecki odnajdzie ojca i zjawi się jego siostra przyrodnia – w tej roli Aleksandra Adamska. Dodatkowo czekają nas przygotowania do ślubu z Martą.

Nowa „ciocia” będzie pracować jako stażystka w Kancelarii Kaszuby, wraz z Marcinem… A Iga pojawi się li i jedynie na Skype!

Więcej scen czeka za to Ewę i jej ukochanego Łukasza.

Prace na planie trwają od grudnia 2016.

Nie mam pojęcia co o tym myśleć. Ewidentnie cały ciężar nowego sezonu spoczywa na ramionach Pawła Domagały i jego relacjach z kolejnymi członkami rodziny.
I po co Iga wyjedzie do USA? (Obstawiam operację jednego z członków rodziny 😉

A Wy co myślicie?
Linki do Pytania na śniadanie – dzięki Ksenia 🙂

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/28984930/na-planie-serialu-o-mnie-sie-nie-martw

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/28984955/na-planie-serialu-o-mnie-sie-nie-martw-nowe-watki-w-serialu

9 odpowiedzi do “O mnie się nie martw 6 bez Igi? + Nowa bohaterka”

  1. Generalnie kręcą od grudnia (tak Paweł Domagała mówił) więc może trochę scen z Joanną Kulig nakręcili i może będzie tak że w kilku środkowych odcinkach jej tylko nie będzie. Nie wyobrażam sobie całego sezonu bez Igi. Jak na koniec sezonu byłam pewna że w 6 będziemy mieli już państwa Kaszubów tak teraz obawiam się że do ślubu nie doszło.

  2. też myśle, że nie doszlo, chociaz moze wszyscy tak myślą i dlatego zrobią odwrotnie ;p
    myśle że wyjedzie może na staż jakiś w końcu związany z tą jej resocjalizacją? hmm

  3. Rozśmieszyła mnie ta fala hejtu która pojawiła się na facebooku serialu. Jeszcze nie zaczął się sezon, spływają do nas jakieś „strzępki” informacji na temat fabuły, a ludzie tak się oburzają że nie będzie Igi, jakby świat miał się skończyć. Przecież tak naprawdę to nie wiem czy nie będzie jej cały sezon czy tylko kilka odcinków (wiadomo że teraz kręci Zimną Wojnę u Pawlikowskiego). Mi się wydaje że będzie tak. Na początku serialu będzie normalnie grała, później wyjedzie i jej nie będzie i na koniec wróci znowu.
    A jak będzie to zobaczymy. Przyjmę wszystko co mi scenarzyści dadzą a jak mi się nie spodoba to przestanę oglądać 🙂

  4. Kasia, zgodzę się z tobą. Ludzie zgłupieli i po jednym materiale już tworzą czarne myśli, a przecież nie było powiedziane na jak długo wyjedzie. Może jej nie będzie góra 3,4 odcinki? Jeszcze mnie śmieszy to że większość fanów ogląda ten serial tylko i wyłącznie dla Igi i Marcina, a reszta bohaterów najlepiej żeby w ogóle nie istniała…

  5. Wiem, że niektórzy fani serialu uważają że to wszystko jest jakaś masakra. Nieobecność Igi, a także denerwuje ich to, że pewnie Marta i Krzysiek będą głównymi bohaterami. Mnie tylko troszkę niepokoi fakt, że jak Iga wyjedzie, serial straci oglądalnosć i nie będzie kolejnych serii, a jeszcze bym chciała ich conajmniej kilka. To, że Iga wyjedzie, nawet mnie ciekawi, jaki to będzie powód i wgl. Oby tylko jej związek z Marcinem się nie rozpadł. Niektórzy uważają, że jak Krzysiek i Marta będą „główniejszymi” bohaterami, to będzie źle, ale wcale nie musi tak być. 🙂 Ciekawi mnie wątek Krzyśka w 6 sezonie. Dziwi mnie tylko, że nic nie wiemy o Asi. Co z nią będzie po wypadku? Czy będzie z Pawłem? Wydaje mi się, że on się dla niej pomału zmienia, więc myślę, że mogliby być razem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *