O mnie się nie martw – ciekawe zdjęcia…

Na profilu O mnie się nie martw pojawiły się zdjęcia, które zawierają Spoilery.
Dla zainteresowanych – poniżej.

Wydarzenia z randki widzowie zobaczą jeszcze w tym sezonie.
Czy to będzie finał?
A może to tylko sen jednego z bohaterów?
Zobaczymy wkrótce…

11 odpowiedzi do “O mnie się nie martw – ciekawe zdjęcia…”

  1. Trochę za dużo zdradzają tymi zdjęciami. Czy to sen czy to jawa, zabierają przyjemność z oglądania. Tym bardziej, że to nie są zdjęcia z następnego odcinka, którego streszczenie wszyscy zdążyli przeczytać, tylko najprawdopodobniej z samego finału.

  2. A niech tam;) Tak zakończy się drugi sezon:

    Konfrontacja między Krzyśkiem a ekipą budowlaną Laskonia doprowadza Małeckiego do takiego stanu, że Iga i przyjaciele zaczynają się o niego poważnie martwić. Irenka, Wojtek, Jacek, Ewelinka, a nawet Pola próbują pomóc, choć wszyscy wiedzą, że pomóc może tylko pokojowe rozwiązanie konfliktu z Laskoniem. Marcin, przekonany, że Zarzycki uczyni go wspólnikiem w kancelarii, chciałby spokojnie cieszyć się sukcesem. Niestety, od czasu wizyty na Żelaznej, zdaje już sobie w pełni sprawę, że działania Laskonia i Gadomskiej to manipulcja i pomysły na granicy prawa. Kiedy mieszkańcy kamienicy wzywają ekipę telewizyjną, dochodzi do żywołowej konfrontacji. Niestety, Laskoń wychodzi z niej zwycięsko i sytuacja zaczyna się wymykać spod kontroli lokatorów. Ale Iga ma jeszcze jednego asa w rękawie: odnalezioną w domu spokojnej starości byłą właścicielkę kamienicy, która uważa Laskonia za swego dobroczyńcę i „przyszywanego” wnuka. Laura przywozi ją na Żelazną ku zaskoczeniu i wściekłości Laskonia. Tymczasem Marcina, gotowego do święta w kancelarii, czeka zaskakująca niespodzianka i odkrycie, którego nie mógł się spodziewać. Na szczęście w tym skrajnie trudnym dla niego momencie znajdzie się przy nim Iga.

  3. Niedawno pojawił się w sieci;) Proszę, oto 12.:

    Sytuacja mieszkańców kamienicy przy Żelaznej staje się dramatyczna. Laskoń, namówiony przez mecenas Gadomską, wprowadza ciężki sprzęt i zapowiada budowę podziemnego parkingu na podwórzu. Iga mobilizuje wszystkich sąsiadów, również Ewę. Zaaferowana sprawą kamienicy, przygnębiona kłótnią z Marcinem, Iga nie dostrzega, że przyjaciółka coraz gorzej znosi swoje samotne macierzyństwo. Szukając jakiejkolwiek obrony przed Laskoniem, Iga decyduje się mimo wszystko poprosić o pomoc Marcina. A on odsyła ją do Laury Curyło. Twierdzi, że twarda pani mecenas dobrze zna się na problemach mieszkańców „odzyskiwanych” nieruchomości, ale Iga odbiera to jako ostateczne zerwanie. Mimo to zwraca się o pomoc do Laury, a sama postanawia odszukać poprzedniego właściciela kamienicy i poznać szczegóły transakcji, która uczyniła Laskonia panem losu mieszkańców domu przy Żelaznej. Tymczasem Marcin dowiaduje się, że Magda się o niego założyła, a Krzysiek postanawia wziąć sprawy kamienicy w swoje ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *