O mnie się nie martw – Czy Asia podejmie decyzję? – strszczenie 6 odcinka

Premiera 7 kwietnia 2017.

Joanna i Adam wracają z urlopu. Adam nie wytrzymuje i zarzuca Aśce, że nie jest z nim szczera w sprawie swoich uczuć. Asia zaprzecza twierdząc, że nic się nie zmieniło. Jednak gdy Adam dowiaduje się o tym, że jego żona spotyka się cały czas z Pawłem Radeckim, stawia ją przed zdecydowanym wyborem. Zrozpaczona Aśka postanawia porozmawiać z Pawłem, ale on również potrzebuje od niej jasnej i zdecydowanej deklaracji. Na Żelaznej zjawia się Witek Małecki, który potrzebuje porady prawnej. Okazuje się, że matka Igi padła ofiarą sprytnych oszustów. Iga prosi Ewę o przysługę. Zaczęła ją bowiem niepokoić obecność Sylwii przy boku Marcina. Prosi Ewę, czy ta mogłaby delikatnie poobserwować Sylwię. Tymczasem Marcin i Sylwia zjawiają się w hotelu, gdzie pracuje Ewa, w sprawie dotyczącej rozdzielności majątkowej jej szefowej. Kobieta jest wyjątkowo miła dla Marcina, jednak niezwykle ostra dla personelu. Sylwia zaczyna zauważać coraz więcej niepokojących sygnałów świadczących o regularnym mobbingu. Ewa potwierdza, że w hotelu mają miejsce takie praktyki. Sylwia nie wytrzymuje konfrontacji z kobietą i zarzuca jej otwarcie łamanie prawa. Marcin opowiada się jasno po stronie Ewy i Sylwii. Nie zdaje sobie sprawy, że jego interwencja będzie miała bardzo poważne skutki. I to zarówno dla Ewy, jak i dla niego samego.

5 odpowiedzi do “O mnie się nie martw – Czy Asia podejmie decyzję? – strszczenie 6 odcinka”

  1. Fanka OMSNM, kto rozbija małżeństwo nigdy nie będzie wierny jednej kobiecie. Asia ma być z Adamem – moim zdaniem 😉

  2. Jak dla mnie to do Pawła bardziej pasuje Sylwia. Ja tam widzę chemię między tą dwójką. Tym bardziej że Paweł trochę zazdrości Marcinowi Igi, tylko sam nie chce tego przyznać, a Sylwia jest bardzo podobna do Igi, więc liczę że scenarzyści pójdą tą drogą.

  3. Mi się wydaje, że Pawłowi naprawdę na Asi zależy. Wcześniej bawił się kobietami, nie zakochiwał się a teraz właśnie się zakochał. Chociaż prawdę mówiąc Sylwia też by pasowała do Pawła. Ajj, cięzka sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *