O mnie się nie martw – Marcin wyjeżdża na piknik naukowy. Co wydarzy się w 8 odcinku?

Premiera 2 listopada 2018.

Marcin wyjeżdża na piknik naukowy swoich studentów, gdzie poza prowadzeniem zajęć, staje się stroną w konflikcie między skłóconymi przyjaciółkami. Niestety, nie docenia determinacji i siły wzajemnej urazy młodych kobiet. Tymczasem Sylwia i Paweł zajmują się sprawą dwóch klientów, którzy różnią się zdaniem niemal w każdej kwestii, ale są bliźniakami jednojajowymi, co bardzo komplikuje rozstrzygnięcie sporu, z jakim przyszli do kancelarii. Dyskusje o konflikcie między braćmi toczą się tym ostrzej, że Paweł i Sylwia nie są w stanie otwarcie i odważnie porozmawiać o tym, co się dzieje między nimi. Każde ucieka w swoją stronę i nawet Patryk uważa, że oboje się kompletnie pogubili. Agata próbuje przeprosić Marka za nieudane spotkanie i prosi go o mediację z jej własnym niesolidnym stolarzem. Marek godzi się spotkać z rzemieślnikiem w Egalite i staje oko w oko z najgorszym koszmarem swojej przeszłości. Z pomocą przychodzi mu Helenka, która w konfliktowej sytuacji miedzy dorosłymi staje dzielnie po stronie wujka dziadka. Całe zdarzenie nieoczekiwanie zbliża do siebie Marka i Agatę bardziej, niż zbliżyłoby ich dziesięć randek, a Igor wreszcie konfrontuje Monikę z sobą samą. Krzysiek ciężko pracuje, by odzyskać zaufanie swoich przyjaciół i współpracowników, a Andreas uświadamia mu, że zanim zacznie pomagać ludziom, powinien uregulować swoje sprawy z Martą, póki jeszcze dziewczyna ma do niego cierpliwość.

3 odpowiedzi do “O mnie się nie martw – Marcin wyjeżdża na piknik naukowy. Co wydarzy się w 8 odcinku?”

  1. Jestem po prapremierze 7 odcinka. Jak ja dawno się nie śmiałam przy odcinku 😀 A wątek Sylwii i Pawła coraz bardziej się rozbudowuje 😛 Chyba najlepszy odcinek sezonu jak na razie 😀 Czekam niecierpliwie na recenzję, mam nadzieję że i tobie odcinek przypadnie do gustu 😉

  2. Serialowa to prawda swietny odcinek ,a Sylwia z Pawlem mistrzostwo swiata ,od nich kipi taka chemia,ze nawet miedzy Iga i Marcinem nie bylo takiego przyciagania.To jest jeden z najlepszych sezonow tego serialu jak nie najlepszy 😀 juz sie nie moge doczekac 8 odcinka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *