O mnie się nie martw – Męki Krzyśka, stażyści i cała reszta. Słów kilka po 7 odcinku

Motorem nadchodzących odcinków będzie niewątpliwie pewna ekstrawagancka matka.
Boję się odrobinę, kto wcieli się w Małecką, jeśli ojca grał Domagała 😉

Poniżej podsumowanie obecnego sezonu, bowiem mam zaległości.

Nadal mam spore zastrzeżenia co do wątku stażystów.
To jest mocno zmarnowany potencjał, który zajmuje za dużo czasu antenowego.
Kłótnie o pierdoły, przepychanki słowne, a w tle tajemniczy romans z ojcem. Tak jak myślałam – wszyscy pozostają w Kancelarii, bowiem jest sporo pracy (chociażby przy układaniu archiwum).
Ciekawe jak Kaszuba poradzi sobie z wypłatą wynagrodzenia dla całej „paczki”. Od dawna nie ma sprzątaczki, więc pewnie jakieś oszczędności są 😉

Podobnie ma się sprawa z wesołkowatym drugim planem. Pantera momentami daje się ponosić improwizacji za mocno, Irenka bywa, Andreas robi przypadkowe i głupie rzeczy, a koledzy Krzyśka są wspominani, lub wyskakują do akcji na kilka zdań.
Marta tradycyjnie jest cudowna, szkoda tylko, że jest przede wszystkim wykorzystywana do product placement.
Obawiam się, że im bardziej będzie okrojony czas Krzysia (aktor poza muzyczną karierą rozpoczął zdjęcia do nowości od Canal+), tym mniej będzie jego żony.

Bardzo lubię wyluzowaną Sylwię. Przeprowadzka, kolacja, tańce i testowanie łóżka. Cieszę się, że produkcja nie poszła w stronę nowych/kolejnych dram i romansów i dają im chwilę wytchnienia.

Miłość Seniora Kaszuby tli się gdzieś po kątach, a młodego jeszcze długo nie zainteresuje żadna kobieta (chociaż kilka się będzie starać). Mam nadzieję, że to jeszcze nie w tym sezonie.

Przypadki sądowe i kancelaryjne są bardzo różne, ale jeszcze żaden z nich nie zasłużył na osobny wpis.

Nie zrozumcie mnie źle – to nie jest zły sezon. Wiedziałam, że po odejściu Joanny Kulig cały pierwszy plan ulegnie zaburzeniu. Niestety, mam wrażenie, że całkiem też nie ma pomysłu na drugi, a przede wszystkim na postać Krzysztofa.
Paweł i Sylwia są uroczą parą, jednak nie udźwigną serialu.
Brakuje mi charakternych i charakterystycznych osób, a przede wszystkim wątków komediowych, które znamy z poprzednich odsłon.

Widzę, że jest już 8 odcinek i powrót Patryka. Mam nadzieję, że dzisiaj zerknę 🙂

Na razie 3 stałe bobry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *