O mnie się nie martw – Nowa mieszkanka na Żelaznej. Streszczenie odcinka 11×01

Premiera 16 września 2019.

Marcin postanawia bez zapowiedzi odwiedzić Aśkę w jej nowej pracy. Nieoczekiwanie staje się świadkiem konfliktu jej pracowników, co tylko pogłębia jego zmieszanie i dezorientację. Aśka nie przejmuje się opinią Marcina, bo ma na głowie poważniejszy problem, którym na razie nie chce się z nikim dzielić. Tymczasem Paweł i Sylwia nadal oswajają się z myślą, że ich związek wkroczył na całkowicie nowy etap, a ich życie już nigdy nie będzie takie samo. Zupełnie innym okiem patrzą więc na niepełnoletniego syna klientów, który przysporzył rodzicom niemal tyle samo kłopotów, ile oni przysporzyli jemu. Krzysiek i Marta od miesiąca mieszkają z Danką Małecką, miłośniczką country i jedzenia na telefon, prywatnie matką Krzyśka. Liczą już godziny do wylotu Danki do wytęsknionego Teksasu. Niestety, stały problem Lisieckiego tym razem pokrzyżuje plany życiowe wszystkich mieszkańców kamienicy przy Żelaznej.

2 odpowiedzi do “O mnie się nie martw – Nowa mieszkanka na Żelaznej. Streszczenie odcinka 11×01”

  1. Danka króluje w mieszkaniu Krzyśka. Traktuje Martę jak służącą i daje się łaskawie obsługiwać, niespecjalnie przejmując się kwestią kosztów swojego utrzymania. Jedyną osobą, której słucha, jest Grażyna. Macocha Krzyśka nie ujawnia jednak Dance swojej tożsamości, a Krzysiek z Martą zaczynają mieć dosyć również jej obecności w domu. Marcin odmawia pomocy prawnej Lisieckiemu, a Danka zjawia się w kancelarii, by pozwać Lisieckiego o możliwie wysokie odszkodowanie. Jednocześnie w kancelarii zjawia się Grażyna, która chce ostrzec córkę przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Tylko przytomność umysłu Sylwii i Pawła może uchronić obie panie przed konfrontacją. Tymczasem Marcin staje się nie tylko mediatorem w konflikcie pracowników Aśki, ale też pomaga jej zażegnać kryzys wywołany nagłym zwolnieniem się skłóconej dwójki instruktorów. Po raz pierwszy od dawna Marcin i Aśka szczerze ze sobą rozmawiają. Dziewczynie ta rozmowa podsuwa rozwiązanie jej prywatnego problemu.

  2. W połowie sezonu ma być ślub Aśki, nie wiem po co ta postać wróciła ale nie chce mi się ogladać kolejnych apsztyfikantów Aśki to chyba najgorszy z najgorszych pomysłów żeby przywracać postać tak mdłą i raczej nie do polubienia, sezon dużo straci bo bez Aski było o wiele lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *