O mnie się nie martw – Sylwia udaje narzeczoną – streszczenie 8 odcinka

Premiera 28 kwietnia 2017.

Okazuje się, że znajomy szekspirolog to pierwsza miłość pani Irenki. Pani Irenka początkowo zszokowana tą wiadomością, cieszy się na to spotkanie (Nie rozumiem. Przecież na początku sezonu Krzysztof dotarł do szekspirologa – czemu teraz Irenka jest zaskoczona?) Jednak nie wie jeszcze, że będzie ono miało bardzo zaskakujący przebieg. Aśka ciągle przeżywa fakt, że Adam wyprowadził się z domu. Postanawia jednak porozmawiać poważnie z Pawłem. Nieoczekiwanie jednak dowiaduje się, że Paweł może nie być dłużej zainteresowany ich związkiem. Tymczasem w kancelarii zjawia się koleżanka szkolna Pawła, która kocha się w nim od dawna. Paweł próbuje uciec przed kobietą, ale Marek Kaszuba przywołuje go do porządku. W zaistniałej sytuacji Paweł postanawia użyć bardziej sprytnego fortelu. Prosi Sylwię, by ta udawała jego narzeczoną. Sprawa jednak niespodziewanie wymyka się spod kontroli, a Marek Kaszuba wzywa na pomoc Marcina. Marcin tymczasem dochodzi do siebie po powrocie od Igi. Krzysiek, Wojtek i pani Irenka cały dzień skutecznie starają się przywrócić go do równowagi. Ostatecznie jednak Marcin przytomnieje na wieść o zaskakującej tajemnicy Sylwii, którą ta mu wyznaje.

3 odpowiedzi do “O mnie się nie martw – Sylwia udaje narzeczoną – streszczenie 8 odcinka”

  1. Chodzi pewnie o znajomego Karola który mu załatwia bilety do teatru. W którymś odcinku o tym mówi, i pewnie teraz pani Irenka dowie się kto to dokładnie jest.

  2. A mnie się wydaje,że w streszczeniu brakuje zdania typu „Szekspirolog zaprasza panią Irenką na obiad”,wtedy to miałoby jakiś sens.A tak to rzeczywiście brzmi to dość niepoważne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *