O mnie się nie martw – Wielka niespodzianka w Finale sezonu!

Premiera 2 czerwca 2017.

Marcin uczestniczy w rozprawie rozwodowej Sylwii. Po raz kolejny przekonuje się, jak specyficznym człowiekiem jest jej mąż. Sylwia otrzymuje rozwód, ale Igor oświadcza jej, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w ich związku. Krzysiek podejrzewa, że Marta ma jakiegoś tajemniczego adoratora, od którego odbiera tajemnicze SMS – y. Pyta Martę wprost o to, czy go zdradza, ale Marta gwałtownie zaprzecza. Okazuje się, że Marta ma wyjątkowo trudny problem, który dla wszystkich jest wielkim zaskoczeniem. Marta nie chce jednak w żadnym wypadku wtajemniczać Krzyśka w swoje kłopoty. Do akcji wkracza Paweł, pani Irenka i Marek. Zdenerwowana Marta oświadcza, że to wszystko przez to, że jest rzekomo w ciąży Tymczasem Iga przyjeżdża do Polski w tajemnicy przez Marcinem. Przygotowuje dla niego bardzo dużą niespodziankę i ma nadzieję, że Marcin będzie nią zachwycony. Nie jest tylko pewna, czy Marcin zgodzi się na tak zaskakujący pomysł. Ma jednak nadzieję, że Marcin wciąż ją kocha i powie sakramentalne tak.

7 odpowiedzi do “O mnie się nie martw – Wielka niespodzianka w Finale sezonu!”

  1. To najprawdopodobniej ostatni sezon. Dzisiaj był wywiad z aktorkami w PnŚ (Joanną Kulig i dziewczynkami) i była mowa, że to już niestety koniec serialu…

  2. Serialowa uwierzę jak zobaczę na końcu napis – The End 😉
    A tak serio, to też widziałam informacje na profilu PNŚ.
    Nie ma opcji 🙁

  3. W odcinku jednak pojawiło się Ciąg dalszy nastąpi. Do tego informacja Aleksandry Adamskiej że w czerwcu mają rozpocząć zdjęcia. Wydaje mi się ze w PNŚ specjalnie tak powiedzieli żeby podgrzać atmosferę.

  4. Cieszę się że wreszcie dobrnęliśmy do ślubu Igi i Marcina, mam nadzieje że w nowym sezonie rozwiną wątek Ewy i Łukasza oraz Sylwii i Pawła, bo czuć między nimi chemię, a Aśka tylko chodzi i marudzi. Niestety jakos przestał mnie bawić wątek Krzyśka, kolegów i teściowej.

  5. No i fajnie że będzie następny sezon 😉 Ale na 99% obstawiam, że to już ostateczny sezon jaki nakręcą. Pewnie skończy się ślubem Krzysia i Trytytki oraz czymś jeszcze, czego nie zaspoileruję bo pewnie ktoś jeszcze nie widział finału 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *