O Przepisie na życie 4 – słów kilka + wakacyjna akcja fanów „CO TO ZA JESIEŃ BEZ PRZEPISU NA ŻYCIE!”

Dalej nie wiem co z Ratownikami, o Nowej nie wspominając. Ale TVP rządzi się swoimi prawami, których ja – prosty telewidz pojąć nie potrafię.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem mocno zirytowana brakiem jakichkolwiek wiadomości o Przepisie na życie. Pojawiły się informacje, że 4 sezon będzie ostatnim, a później jeszcze ciekawsza – na nowe odcinki musimy poczekać aż ROK – do marca 2013. TVN na oficjalnej stronie informuje: „Otóż, nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja, czy serial pojawi się w jesiennej czy wiosennej ramówce stacji TVN. I nie jest wcale przesądzone, że czwarta seria „Przepisu na życie” będzie ostatnią. Losy serialu – ze względu na jego świetną oglądalność – wciąż się ważą”.

A może TVN czeka na jakąkolwiek akcję fanów aby sprawdzić jak mocno polubiliśmy serial?

😉

Wzorem zagranicznych fanów, którzy potrafili zasypać stację telewizyjną np.orzeszkami proponuję aby każdy z widzów (na facebooku jest ich aż 269 tysięcy!) wysłał do TVN kartkę pocztową. Tak po prostu – widokówkę z miasta, w którym akurat przebywa z dopiskiem:  „CO TO ZA JESIEŃ BEZ PRZEPISU NA ŻYCIE!”. Koszt około 1zł, w zasadzie każdy z Nas wysyła widokówki z ciekawych miejsc do rodziny i znajomych co nam szkodzi napisać na jednej z nich adres TVN?
Jak zmobilizujemy siły to będzie to bardzo fajna akcja wakacyjna fanów.

Może najwyższa pora zacząć wywierać nacisk na tych, którzy decydują czy Nasz ulubiony serial ma pojawić się w jesiennej ramówce. Przy okazji kolorowo i sympatycznie?

Kartki wysyłamy na adres:
TVN S.A.
02-952 Warszawa
ul. Wiertnicza 166

z hasłem: „CO TO ZA JESIEŃ BEZ PRZEPISU NA ŻYCIE!”

Co o tym myślicie?

11 odpowiedzi do “O Przepisie na życie 4 – słów kilka + wakacyjna akcja fanów „CO TO ZA JESIEŃ BEZ PRZEPISU NA ŻYCIE!””

  1. jestem ja najbardziej za jade w przyszlym tygodniu nad morze i naprawde nie wyobrazam sobie jesieni bez mojego ulubionego serialu wiec wysle kartke, moze nawet 2 napisze im jak bardzo kocham pole i beatke i andrzeja i zeby dali sobie spokoj z lekarzami czy innym serialem bo ja czekam tylko na przepis 🙂

  2. ktoś – to można z miasta, w którym się żyje, pracuje lub uczy wysłać pocztówkę z hasłem, nie widzę problemu 🙂

  3. anka super pomysł! Oczywiście można napisać kilka słów od siebie – proponuje jednak zachować kulturę i ortografię 🙂

  4. film.onet .pl/wiadomosci/przepis-na-zycie-pierwsze-informacje-na-temat-zako,1,5208856,wiadomosc .html

    bez spacji.

  5. nie trzymajcie nas w niepewności tylko puszczajcie ” Przepis na życie ” każdy jest chyba ciekaw jak potoczą się dalsze losy bohaterow więc oglądalność będzie wielka ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *