Obcokrajowiec w Polskim serialu – I grupa

Przyznam się. Niełatwo było znaleźć odpowiednich kandydatów. Koncepcję tej sondy zmieniałam kilka razy. Ostatecznie prezentuję Państwu pięć grup (a w każdej z nich sześcioro bohaterów). Nie ograniczymy się jednak do wyboru tylko „sympatycznych”. Pod Waszą ocenę poddaję wszystkich obcokrajowców, którzy w swoich rolach wypadli znakomicie i ich wątki są bardzo ważne dla każdego serialu.
Jak zwykle głosujemy na Top10. Kto jest Waszym ulubionym „zagranicznym” bohaterem?
Zapraszam do Sondy.

Jerry – Ranczo

Amerykanin, pracownik ambasady. Podkochiwał się w Lucy, jednak widział, że nie ma szans. Miał też „romansowy” wątek z Solejukową.

Oksana Krajewska – Na Wspólnej

Była ukochana Borysa, która znowu pojawiła się w jego życiu. Obecnie może wydawać się zdeterminowana aby odzyskać ukochanego mężczyznę, jednak musimy zrozumieć kobietę, która chciała dobrze dla swojego dziecka.

Tośka Krygier – Ratownicy

Pochodzi ze Słowacji, gdzie całe dzieciństwo spędziła w górach. Sympatyczna, chętnie udziela się we wszystkich akcjach ratowniczych. Zna się na ludziach.

Lars Rainer – Czas Honoru

Ta rola na pewno nie należy do sympatycznych. Jednak trudno sobie wyobrazić serial bez Niemców. Wykazuje się sprytem i inteligencją. Potrafi manipulować ludźmi, jednak nie jest „zwierzęciem w ludzkiej skórze”, jak niektórzy z jego rodaków.

Aleks – BrzydUla

Włoch, który po stracie rodziców pracował w założonej przez nich firmie. Knuł i za wszelką cenę chciał zniszczyć Marka. Jego postać nie była jednowymiarowa. Należy pamiętać, że Dobrzański w przeszłości nieźle zalazł mu za skórę.

Abraham Lincoln – Alternatywy 4

Polak „przerobiony na murzyna” za pomocą farby. Stypendysta z Harvardu, który wynajął mieszkanie przy znanej ulicy. Oburzały go karaluchy, jednak chętnie brał udział w akcjach społecznych organizowanych przez Anioła.

n

{democracy:69}

fot. tvp.pl, brzydula-urszula.blog.onet.pl, http://nawspolnej.plejada.pl/, filmweb.pl, nationsonline.org

10 odpowiedzi do “Obcokrajowiec w Polskim serialu – I grupa”

  1. a ja mialam dylemt i widze ze to będzie trudna kategoria 🙂 Ale zasugerowałam się wpisem admina i pomyślałam kto mnie z tej grupy najbardziej ‚porusza’ i ja na niesympatycznego Rainera ale naprawde ciezki wybór

  2. aha umówmy się, że strzałki są trochę „umowne”. Nie mam pojęcia z której części USA pochodził Jerry itp. 😉

  3. aha i bardzo dobrze ze sie admin przespał z myślą i dodał też niesympatycznych. Dobry pomysł bo oni wiecej wniesli niekiedy niz ci ‚milusi’

  4. bardzo Was prosze o ponowne oddanie glosow. Zrodzil sie jakis przekręt i ktoś nabił Tośce przeszlo 600 głosów. Jaki to ma sens?

  5. Ja też na Rainera. Jego postać jest świetnie wykreowana.
    Eh admin niektórzy ludzie chyba nie wiedzą co to zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *