Przyznam się. Niełatwo było znaleźć odpowiednich kandydatów. Koncepcję tej sondy zmieniałam kilka razy. Ostatecznie prezentuję Państwu pięć grup (a w każdej z nich sześcioro bohaterów). Nie ograniczymy się jednak do wyboru tylko “sympatycznych”. Pod Waszą ocenę poddaję wszystkich obcokrajowców, którzy w swoich rolach wypadli znakomicie i ich wątki są bardzo ważne dla każdego serialu.
Jak zwykle głosujemy na Top10. Kto jest Waszym ulubionym “zagranicznym” bohaterem?
Zapraszam do Sondy.

Jerry - Ranczo

Amerykanin, pracownik ambasady. Podkochiwał się w Lucy, jednak widział, że nie ma szans. Miał też “romansowy” wątek z Solejukową.

Oksana Krajewska - Na Wspólnej

Była ukochana Borysa, która znowu pojawiła się w jego życiu. Obecnie może wydawać się zdeterminowana aby odzyskać ukochanego mężczyznę, jednak musimy zrozumieć kobietę, która chciała dobrze dla swojego dziecka.

Tośka Krygier - Ratownicy

Pochodzi ze Słowacji, gdzie całe dzieciństwo spędziła w górach. Sympatyczna, chętnie udziela się we wszystkich akcjach ratowniczych. Zna się na ludziach.

Lars Rainer - Czas Honoru

Ta rola na pewno nie należy do sympatycznych. Jednak trudno sobie wyobrazić serial bez Niemców. Wykazuje się sprytem i inteligencją. Potrafi manipulować ludźmi, jednak nie jest “zwierzęciem w ludzkiej skórze”, jak niektórzy z jego rodaków.

Aleks - BrzydUla

Włoch, który po stracie rodziców pracował w założonej przez nich firmie. Knuł i za wszelką cenę chciał zniszczyć Marka. Jego postać nie była jednowymiarowa. Należy pamiętać, że Dobrzański w przeszłości nieźle zalazł mu za skórę.

Abraham Lincoln - Alternatywy 4

Polak “przerobiony na murzyna” za pomocą farby. Stypendysta z Harvardu, który wynajął mieszkanie przy znanej ulicy. Oburzały go karaluchy, jednak chętnie brał udział w akcjach społecznych organizowanych przez Anioła.

n
Obcokrajowiec I grupa
View Results

fot. tvp.pl, brzydula-urszula.blog.onet.pl, http://nawspolnej.plejada.pl/, filmweb.pl, nationsonline.org