Kolejna porcja kandydatów do sondy. Na kogo tym razem zagłosujecie? Tym razem przegląd bohaterów z prawie całego świata, z tak egzotycznymi miejscami jak np. Tajlandia.
Zapraszam do sondy.

Kraszan - Zmiennicy

ProciemPan. Student architektury zamieszany w przemyt narkotyków z Tajlandii. Jego znak rozpoznawczy to  kapelusz, płócienne wdzianko i kiełbasa.

scharfuhrer Uwe Rappke - Czas Honoru
Specjalista od przesłuchań. Przy okazji bicia i maltretowania Polaków słucha muzyki akordeonowej.

Rademenes - Egipt

Czarny kot uratowany przez Darka, który spełniał życzenia i mówi ludzkim głosem. Okazuje się człowiekiem urodzonym w Egipcie o imieniu Senemedar (imię Rademenes pisane od końca).

Borys - Na Wspólnej

Miłość Ewy, dla którego porzuciła Romana. W obecnych odcinkach niestety wyszła prawda o jego romansie z Oksaną. Będzie musiał długo walczyć o odzyskanie uczucia zranionej kobiety.

Amanda - 39 i pół

Córka Darka Jankowskiego, która przyjechała w poszukowaniu ojca aż z Kanady. Obdarzona rewelacyjnym głosem, zakochała się w przyjacielu przybranego brata - Ziela.
Paweł Kopiński - 07 zgłoś się

Porucznik z USA, który przybył do Polski aby zemścić się na zabójcach żony, tym bardziej, że nie miał wiele do stracenia - sam był śmiertelnie chory.

n
Ines zauważyła, że dwukrotnie pojawił się Rainer. Poprawiam sondę. Stare wyniki zostają, do nich doliczymy oddane głosy.
n
Obcokrajowiec III grupa
View Results

fot.tvp.pl, merlin.pl, 39ipol.plejada.pl, http://www.se.pl