Off the Map – będzie HIT?

Kolejny serial medyczny, za którego powstaniem stoją Shonda Rhimes i Betsy Beers (które są matkami sukcesu takich produkcji jak Chirurdzy, czy Prywatna praktyka).
Serial będzie opowiadał o klinice w Ameryce Południowej i sześciu lekarzach, którzy zmagają się nie tylko z trudnymi przypadkami ale też ze swoimi demonami z przeszłości.

Bo co może skłonić utalentowanego lekarza aby pozbył się ciepłej posadki w prestiżowym szpitalu w USA i wylądował na zupełnej prowincji, a dokładnie w środku dżungli?

W premierowym odcinku poznamy idealistkę Lily Brenner, która wraz z innymi lekarzami – Mina Minard i Tommy Fuller przybywa do Ameryki Południowej, do małego miasteczka w dżungli (o pięknej nazwie „la ciudad de las Estrellas” – tłumaczone jako Gwiezdne Miasto), gdzie znajduje się klinika medyczna.

Nowi lekarze spotkają się z legendarnym i tajemniczym Benem Keeton’e, który był najmłodszym Szefem Chirurgii w UCLA, ale porzucił swoją posadę i znalazł się w klinice. Bohater chirurgii będzie ich uczył jak ratować życie ludzi w tym niebezpiecznym środowisku.

Będziecie oglądać?
Po zdjęciach (przypadki medyczne rewelacja) sądzę, że szykuje się prawdziwy hit.


fot.spoilertv.com

Jedna odpowiedź do “Off the Map – będzie HIT?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *