Oglądaj serial „Linia Życia” i wygrywaj kosmetyki

W dniach 11-15 i 18-22 kwietnia (od poniedziałku do piątku o 19.30) na antenie Telewizji POLSAT podczas emisji serialu „Linia Życia” zostanie rozegrany konkurs SMS we współpracy z firmą Dermika.

Tylko podczas serialu „Linii Życia” co 5 minut będą do wygrania ekskluzywne zestawy kosmetyków marki DERMIKA z serii GOLD 24k o wartości 350zł!

„Linia Życia” to najnowszy serial obyczajowy Telewizji POLSAT. Opisuje historię czterech zamożnych rodzin, mieszkających w Trójmieście. Środowisko biznesmenów (Grabowscy), lekarzy (Ostrowscy), restauratorów (Kesslerów) oraz barwny świat osadzony w salonie piękności Moniki Pruskiej wciągnie widzów w wir wydarzeń i stanowi trzon historii, która obejmie trzy pokolenia bohaterów: nastolatków, trzydziestokilkulatków i ich rodziców.
W „Linii Życia” występują znani polscy aktorzy, m.in.: Paulina Chruściel, Beata Ścibakówna, Anna Samusionek, Małgorzata Potocka, Tomasz Ciachorowski, Zbigniew Suszyński, Radosław Pazura, Aleksandra Woźniak i Jan Monczka, poznaliśmy również wielu nowych, nieznanych dotąd artystów.
„Linia Życia” zadebiutowała na antenie Telewizji POLSAT 7 marca 2011r. Serial jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 19.30.

GOLD 24k DERMIKA to seria luksusowych, superskutecznych kosmetyków przeznaczonych do specjalistycznej pielęgnacji cery dojrzałej. Preparaty redukują objawy starzenia się skóry. Wykazują intensywne, rewelacyjne działanie przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, witalizujące oraz poprawiają koloryt skóry.

Jedna odpowiedź do “Oglądaj serial „Linia Życia” i wygrywaj kosmetyki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *