Oglądalność jesiennej ramówki

Wszystkie propozycje serialowe już ruszyły. O ile Hotel 52 nadal trzyma się nieźle (Tutaj więcej szczegółów) to nie wszystkie produkcje mogą się pochwalić szaloną oglądalnością.
Kto jest największym przegranym?

M jak miłość
nadal zbiera najwięcej widzów – 7,1mln.
Dobrze trzymają się Barwy szczęścia – ponad 4mln widzów, a konkurencyjna produkcja TVN „Na Wspólnej” ma nawet 3,1 miliona.

Powyżej 4 milionów zanotowały również seriale „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz” i powracający po przerwie hit TVP1 tym razem pod tytułem „Życie nad rozlewiskiem”.

Przepis na życie
zanotował spadek oglądalności na 2,3 miliona (ale jest oczywiście sprawnie działający i darmowy TVNplayer), co z pewnością ma również wpływ na widownię „Układu warszawskiego” (1,9mln). Zaskakująca dobry wynik uzyskał serial „Wszyscy kochają Romana” – pierwszy odcinek widziało aż 2,4 miliona osób (drugi zanotował spadek na 1,9 miliona).
Rezydencja po pierwszych odcinkach ma 2,6 milionów telewidzów.

Najsłabiej w zestawieniu na razie wypadają „Wiadomości z drugiej ręki”, które widziało tylko 600 tysięcy osób.

Czekam na więcej informacji. Będę aktualizować na bieżąco.

EDIT:

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl Najnowsze odcinki serialu Ojciec Mateusz ogląda zdecydowanie więcej widzów niż przed rokiem. Obecny wynik to 5,19 miliona. Dodatkowo powtórki nadawane w niedzielę o 17:30 gromadzą 2,46 mln widzów.

Prosto w serce gromadzi mniejszą widownię, niż nadawana przed rokiem „Majka”. Oglądalność tego serialu w jesiennej ramówce to 1,79 mln (Start telenoweli był bardziej udany. W styczniu 2011 oglądalność była na poziomie 2,63 milionów widzów).

20 odpowiedzi do “Oglądalność jesiennej ramówki”

 1. Przedtem był równie darmowy i sprawnie działający VOD na onecie. Nie można więc usprawiedliwiać spadku oglądalności tvnplayerem.

  Natomiast na spadek oglądalnośći Przepisu na życie na pewno miała wpływ zmiana terminu emisji.

  Wszyscy kochają Romana – pierwszy odcinek miał 2,25 mln, i biorąc pod uwagę termina nadawania i wielką promocję, to bardzo słaby wynik. A taki spadek w drugim odcinku to już katastrofa.

  Podobnie bardzo kiepski jest wynik Układu Warszawskiego.

  Natomiast Wiadomości z Drugiej Ręki są nadawane w tak idiotycznym paśmie, że dziwne, że ktokolwiek je ogląda.

 2. Abstrahując. bez problemu laduje wam sie przepis na zycie nowy odcinek? Bo ja juz próbuję w 4 przeglądarce i na razie tylko idealnie idzie reklama Arla 😉
  Przepraszam. Już wszystko ok. Możliwe, że mieli przeciążenie serwera 😉

 3. Mi się wydaję, że tvn sam sobie strzela w stopę tym tvnplayer’em. Ok, dla nas widzów to ogromne ułatwienie (choć ja osobiście wolałam VOD, ktory u mnie zawsze działał bez zarzutu, a tvnplayer raz gra, raz nie…:/), ale też mniej osób zasiada przed telewizorem, a wiadomo, że np. ceny za puszczenie reklamy podczas serialu rosną wraz z jego oglądalnością. To moze paradoksalnie prowadzić do tego, że niektóre seriale szybciej będą zdejmowane z anteny, bo mała oglądalność, małe wpływ z reklam…

 4. ken przestań chodzic z barbie i umów sie z kims konkretnym, kobieta, ktora zna sie na dobrych serialach 🙂 A co do Romana .. nadal poniżej wszelkiej krytyki

 5. Szkoda, że Wiadomości z drugiej ręki tak słabo. Ale zmienili chyba teraz porę emisji na bardziej oglądalną. Mecwaldowski jest genialny 😀 Uwielbiam tego człowieka 😀

 6. Adminie,

  Niepoprawnie podajesz ogładalnośc Wszyscy Kochają Romana. Powinno być:
  1 odcinek – 2,25
  2 odcinek – 1,67
  3 odcinek – 1,58
  4 odcinek – 1,61

  dane wg AMR
  wirtualnemedia.pl/artykul/serial-wszyscy-kochaja-romana-ma-tylko-1-8-mln-widzow

  Układ Warszawski
  1 odcinek – 1,91
  2 odcinek – 1,88
  3 odcinek – 1,62
  4 odcinek – 1,29!

  Jednym słowem – tragedia i dwa wielkie niewypały. I nie dziwię się. Wszyscy Kochają Romana jest tak bezpłciowy, że nie wiem, kto to może oglądać z zainteresowaniem. Układ Warszawski taki lajtowy i wyprany, że też nic dziwnego, że niewielu zachęca do powrotu na następny odcinek.
  Te dwa plus Prosto w Serce świadczą o tym ,że coś bardzo niedobrego dzieje się w TVN jeśli chodzi o seriale. Jedynie Przepis na Życie trzyma na razie oglądalność (chociaż zobaczymy, co będzie dalej, bo poziom coraz gorszy).

 7. Jej, ten Układ Warszawski to faktycznie straszny niewypał (1,29 mln widzów!), aż dziwne, bo w obsadzie same znane nazwiska…

 8. W zasadzie to Układ warszawski zdobył słabszą widownię niż „Wszyscy kochają Romana” – przynajmniej tak wygląda z raportu moki, za który bardzo dziękuję 🙂 „Niewystarczająca” oglądalność przy jednych serialach wywala je z ramówki, przy innych – (o kilkaset mniej widzów) mogą się okazać hitami stacji i tak są nadal reklamowane.

 9. Układ warszawski bardzo mnie wciągnął ale oglądam w necie. Pora emisji w TV katastrofa – teraz przenieśli po 22-ej.
  Nie wiem dlaczego bo drastycznych scen tam nie ma.

  Do admina – czy możesz zamieszczać Swoje posty nt. Układu – zatrzymało się na trzecim odcinku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *