Wszystkie propozycje serialowe już ruszyły. O ile Hotel 52 nadal trzyma się nieźle (Tutaj więcej szczegółów) to nie wszystkie produkcje mogą się pochwalić szaloną oglądalnością.
Kto jest największym przegranym?

M jak miłość
nadal zbiera najwięcej widzów - 7,1mln.
Dobrze trzymają się Barwy szczęścia - ponad 4mln widzów, a konkurencyjna produkcja TVN “Na Wspólnej” ma nawet 3,1 miliona.

Powyżej 4 milionów zanotowały również seriale “Na dobre i na złe”, “Ojciec Mateusz” i powracający po przerwie hit TVP1 tym razem pod tytułem “Życie nad rozlewiskiem”.

Przepis na życie
zanotował spadek oglądalności na 2,3 miliona (ale jest oczywiście sprawnie działający i darmowy TVNplayer), co z pewnością ma również wpływ na widownię “Układu warszawskiego” (1,9mln). Zaskakująca dobry wynik uzyskał serial “Wszyscy kochają Romana” - pierwszy odcinek widziało aż 2,4 miliona osób (drugi zanotował spadek na 1,9 miliona).
Rezydencja po pierwszych odcinkach ma 2,6 milionów telewidzów.

Najsłabiej w zestawieniu na razie wypadają “Wiadomości z drugiej ręki”, które widziało tylko 600 tysięcy osób.

Czekam na więcej informacji. Będę aktualizować na bieżąco.

EDIT:

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl Najnowsze odcinki serialu Ojciec Mateusz ogląda zdecydowanie więcej widzów niż przed rokiem. Obecny wynik to 5,19 miliona. Dodatkowo powtórki nadawane w niedzielę o 17:30 gromadzą 2,46 mln widzów.

Prosto w serce gromadzi mniejszą widownię, niż nadawana przed rokiem “Majka”. Oglądalność tego serialu w jesiennej ramówce to 1,79 mln (Start telenoweli był bardziej udany. W styczniu 2011 oglądalność była na poziomie 2,63 milionów widzów).