Oko za oko – Prześladowania, testament i nowy sojusznik. Streszczenia odcinków

Premiera 24 października 2018.
Odcinki 7 i 8.

7

Natalia chce zamieszkać z Maciejem, ale jej kochanek nie wita tego pomysłu z entuzjazmem. Franek opowiada Annie o problemach, które ma w szkole jego siostra. Wysocka postanawia interweniować, a Maciej wdaje się od razu w konflikt z matką chłopaka, który prześladuje jego córkę – znaną dziennikarką. Tymczasem Konstanty niepokoi się, bo ojciec nagle przestał odpowiadać na jego telefony. Prokuratura zajmuje się nową sprawą: morderstwem żony policjanta, komisarza Napieralskiego. Kobieta zginęła od strzału w serce, z broni męża. A jedną z podejrzanych jest Monika Butny… która okazuje się dobrą znajomą Izy.

8

Na odczytaniu testamentu Marii okazuje się, że wyłącznym nowym właścicielem kancelarii jest jej syn, Jan Maria Zakrzewski-Witt, który arogancko daje Annie do zrozumienia, że nie będzie miał skrupułów wykorzystując swoją władzę. Widać też, że nie wybaczył Annie, że przed laty zostawiła go dla Macieja. Kiedy Wysocki i i Zakrzewski-Witt wpadają na siebie w sądzie, ich wymiana zdań omal nie kończy się bójką.
Zuza spotyka się z ojcem, który próbuje wytłumaczyć, że chciał jej tylko pomóc i że nie mógł pozwolić, by sama zmagała się z nagonką szkolnego kolegi. Tymczasem w sprawie śmierci żony policjanta, w której wszystkie znane fakty i dowody niezbicie świadczą przeciw Monice, Konstanty i Anna z pomocą Detektywa oraz… z pozoru najmniej oczywistego sojusznika, dokonują cudów, docierając do kilku dobrze skrywanych tajemnic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *