Ola Lubicz powie „tak” Rafałowi

To już dziś, w 3318. odcinku „Klanu”, który TVP1 wyemituje o godz. 18., Ola Lubicz (Kaja Paschalska) stanie na ślubnym kobiercu ze swoim wieloletnim ukochanym Rafałem Woźniackim (Marcin Kwaśny). To będzie pierwszy ślub Lubiczówny.

Nie obejdzie się bez komplikacji, bo do ostatniej chwili nie będzie wiadomo, czy panna młoda dostanie na czas suknie ślubną. Na szczęście Anna Surmacz (Joanna Żółkowska), właścicielka najbardziej prestiżowego salonu z kreacjami ślubnymi w stolicy, stanie na wysokości powierzonego zadania.

Mający nawrót białaczki Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) – wbrew zaleceniom lekarzy – wymknie się ze szpitala, by udzielić ojcowskiego błogosławieństwa swojej młodszej latorośli i jej wybrankowi. – Życzę Wam, żebyście nigdy nie pożałowali dzisiejszej decyzji – powie wyraźnie wzruszony senior rodu.

Niestety, z powodu fatalnego stanu zdrowia Lubicz nie będzie mógł być na uroczystości ani na weselu.

Kiedy przed dom Oli i Rafała podjedzie limuzyna mająca zabrać parę młodą do kościoła, okaże się, że za kierownicą siedzi… zakochany na zabój w Lubiczównie Górzyński (Maciej Makowski)…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *