Olga Bołądź jako Dr Anna Zaniewska

Jest już oficjalne potwierdzenie wczorajszego newsa od se.pl.

Olga Bołądź, wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród za role kobiece, dołączy do nowej serii serialu. Aktorka wcieli się w młodą i ambitną neurochirurg, która po przyjęciu propozycji zawodowej, przeniesie się z Bydgoszczy do toruńskiego szpitala.

Dr Anna Bogna Zaniewska to młoda i energiczna lekarka, której pasją jest neurochirurgia. Dzięki uporowi zdobyła cenne doświadczenie zawodowe, ponieważ wielokrotnie musiała udowadniać kolegom z pracy, że poza urodą posiada również rozległą wiedzę w swojej dziedzinie medycyny. Pod jej skrzydła trafi Przemek Karski (Borys Szyc), który kontynuując staż w Copernicusie będzie spędzać dużo czasu na oddziale dr Zaniewskiej. Fani serialu wraz z pojawieniem się nowej lekarki będą mieli okazję do oglądania wielu ciekawych przypadków związanych z neurochirurgią.

„Grałam już kiedyś lekarza, ale neurochirurgia to dla mnie skok na głęboką wodę – mówi Olga Bołądź. „Zgłębienie tajników tej specjalizacji to dla mnie wyzwanie. Przede mną dopiero spotkanie z neurochirurgiem i poznanie podstaw tego zawodu. Nie ukrywam, że bardzo mnie to ekscytuje. Szczególnie, iż akcja serialu rozgrywa się w Toruniu – w mieście, z którego pochodzę.”

Kolejną nowością jest dołączenie do grona reżyserów „Lekarzy” Bartosza Konopki, który zrealizuje pięć ostatnich odcinków 5 serii. Reżyser był nominowany m.in. do Oscara za dokument „Królik po Berlińsku” oraz otrzymał Złotego Lwa za film „Lęk Wysokości”.

„Lekarzy” będzie można oglądać już od września w każdą niedzielę
na antenie TVN.

2 odpowiedzi do “Olga Bołądź jako Dr Anna Zaniewska”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *