Paradoks 2-4 streszczenia odcinków

Nowe odcinki w każdy czwartek o 21:00.
Chcecie dowiedzieć się co czeka inspektora Kaszewskiego? Przeczytajcie streszczenia kolejnych odcinków.

1×02 -13.09.2012

Szpion Majewska wraca do dawnej sprawy dotyczącej zabójstwa. W hotelu zastrzelono człowieka. Na miejscu tragedii od razu zjawili się funkcjonariusze wywiadu, którzy na każdym kroku utrudniali śledztwo inspektorowi Kaszowskiemu i jego podwładnym. Zespołowi nie udało się nawet ustalić tożsamości zabitego mężczyzny. Majewską dziwi też fakt, że Kaszowski nieoczekiwanie zakończył prowadzone dochodzenie.

1×03 – Wolność 20.09.2012

Na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego zostaje zamordowany jeden z pacjentów. Dowody zebrane na miejscu zdarzenia wskazują, że zabójcą jest inny pensjonariusz szpitala, Kazimierz, który trafił do kliniki, po tym jak zabił swoją żonę i syna. Inspektor Kaszowski nie wierzy jednak w winę mężczyzny. Nie zamyka sprawy i opóźnia złożenie dokumentów do prokuratury. Szef Biura Spraw Wewnętrznych (Andrzej Zieliński), przełożony podkomisarz Majewskiej, wzywa ją na rozmowę. Po raz pierwszy daje wyraz swojemu niezadowoleniu z powodu braku postępów w sprawie dotyczącej zaginięcia narkotyków z policyjnego depozytu. O kradzież pół tony kokainy jest podejrzewany Kaszowski.

1×04 – Tajemnica spowiedzi 27.09.2012

Na komendę policji przyjeżdża ksiądz z wiejskiej parafii. Chce rozmawiać z inspektorem Kaszowskim. Duchowny wyjawia funkcjonariuszowi, że wie o popełnieniu przestępstwa, jednak nie może niczego zdradzić, gdyż obowiązuje go tajemnica spowiedzi. Wkrótce po tym spotkaniu Kaszowski dostaje wezwanie – okazuje się, że ksiądz, z którym niedawno się widział, popełnił samobójstwo. Inspektor próbuje ustalić, jak do tego doszło, i przesłuchać świadków. Niestety żaden miejscowy nie chce z nim rozmawiać na ten temat. Rozpoczyna się żmudne śledztwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *