Paweł Zduński w Hotelu 52?

Zanosi się na poważny „CrossOver” czyli połączenie w polskim serialu. Jak wiadomo Majka zniknęła z życia Pawła w dramatycznych i dość niezrozumiałych okolicznościach. Od tej pory Zduński nie potrafi ułożyć sobie życia i związać się na dobre z kolejną kobietą. Już w lipcu Paweł Zduński znajdzie trop ukochanej i pojawi się w Hotelu 52, gdzie czeka nas poważna rozmowa byłych zakochanych!
Jak do tego dojdzie?
Ostatnie wiadomości o pobycie Majki pochodzą z Meksyku. Wiadomo jednak, że dziewczyna straciła pamięć i studiowała malarstwo w Paryżu. Jej ojciec w ostatniej woli zostawił jej Hotel 52, który mieści się w Polsce!
Po śledztwie Tomka Paweł wyruszy do Wrocławia.

Czy Majka (Natalia) przypomni sobie co ich łączyło? A może na dobre postanowi związać się z Arturem dając błogosławieństwo Pawłowi i Oli? (z którą pojawi się Zduński).
Zobaczymy niebawem.

6 odpowiedzi do “Paweł Zduński w Hotelu 52?”

  1. Admin, a tak na poważnie – nie wiesz, co dalej z wątkiem szefa kuchni Pawła i Kaśki? Bo już 6 odcinków III serii za nami, a o nich ani widu, ani słychu…

  2. Postaram się czegoś dowiedzieć. Ale wydaje mi się, że raczej tego wątku już nie będzie. Podobnie jak Wiki w Szpilkach na Giewoncie. Joanna Kulig miała inne obowiązki zawodowe i Katarzyna Maciąg zastępuje ją na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *