Plagi Breslau – Film dla Showmax. Wpis o charakteryzacji ;)

Patryk Vega trzaska filmy z prędkością karabinu, bowiem zarabia na nich nieprzyzwoite pieniądze.
Nie mam co się skupiać na jakości – bo to nie o tym wpis 😉

Jest nowa produkcja, która jest przygotowywana na platformę Showmax. „Plagi Breslau” będą opowiadać o psychopacie, który codziennie o 18:00 zabija kolejną osobę we Wrocławiu. W rolach głównych Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska (policjantka i profilerka).

Obie aktorki dały się dla roli dość odważnie „ucharakteryzować”. I ja to szanuję. Przecież właśnie o to chodzi w kinematografii – ludzie chudną, tyją, nabierają masy mięśniowej… Czym są więc włosy, albo makijaż?

Nie mogę się więc nadziwić „fanom”, którzy obserwują konta społecznościowe obu Pań i wylewają wiadra pomyj.
– „Jak mogła się Pani zgodzić na takie włosy”, „O już wiem dlaczego kobiety się muszą malować”, „Okropna stylizacja i jeszcze gorsza fryzura”, „Wolę Cię jako Boską”, „ty lepiej się maluj Daria” … I tak co drugi wpis.

Ja tam trzymam kciuki i gratuluję odwagi. Włosy można przefarbować w kilka godzin, makijaż zmyć, a może przy okazji nowego projektu udowodnić coś sobie i innym?
Ocenimy po emisji.

fot:Daria Widawska Instagram

4 odpowiedzi do “Plagi Breslau – Film dla Showmax. Wpis o charakteryzacji ;)”

  1. Co zrobić, ludzi nie zmienisz, najgorsza jest jednak prasa, zastanawiam się jak oni skończyli studia dziennikarskie i kto ich zatrudnił? Obydwie aktorki bardzo lubię i czekam na efekt tej współpracy.

  2. Może i tak… Ale większość tych komentarzy napisały jednak kobiety! Ludzi zmienić się nie da. Ale może ten jad jakoś się da powstrzymać?

  3. Wierz mi na Instagramie Kożuchowskiej jest wyjatkowo miłe towarzystwo, trafiają się oszołomy, ale to pojedyncze przypadki, u Darii też. Tu nikt nie walczy i nie wyzywa jak na innych profilach. Po prostu niektórzy nie wiedzą na czym polega zawód aktora, myślą że to ścianki i sesje zdjęciowe.

  4. Właśnie na Instagramie czytałam te okrutne komentarze i tak mi się smutno zrobiło. Oki może już poczyszczone 😉 Dzięki za info Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *