Plotkara kilka nowych zdjęć + ciekawostki

Setny odcinek i Jenny.
Co jeszcze nas czeka w Gossip Girl 5? Przeczytajcie.

Produkcja już przymierza się do nakręcenia setnego odcinka. Widzowie zobaczą go dopiero w styczniu ale scenarzyści zapewniają, że nie będzie to tylko zlepek scen z poprzednich sezonów i mamy czekać na coś bardzo spektakularnego.

Co dalej z Jenny, której nie ma?
Taylor Momsen, która już po raz kolejny oficjalnie rzuciła aktorstwo zapowiedziała, że z pewnością nie zobaczymy jej już w Gossip Girl (nawet w występach gościnnych). Jak to wyjaśni produkcja?
Okazuje się, że już w pierwszym odcinku nowej serii rodzina będzie rozmawiać o małej Jenny i niewątpliwie poznamy przyczynę jej nieobecności w dalszych epizodach. Może wyjazd, może śmierć? Zobaczymy niebawem.

Wiadomo już, że kolejny młody członek załogi czyli brat Sereny – Eric (Connor Paolo) również chce odejść z produkcji. Zobaczymy jak długo wytrwa w postanowieniu i kto go zastąpi.

9 odpowiedzi do “Plotkara kilka nowych zdjęć + ciekawostki”

  1. Blair pięknie wygląda – zresztą jak zawsze 🙂 Szkoda gdyby Eric odszedł – całkiem go polubiłam przez te wszystkie sezony.

  2. Blair wygląda pięknie. Widziałam tez zdjęcia na których Blair jest w tym samym ubraniu ale z Chuckiem i Dorotą siedzą na ławce, mają bardzo śmieszne miny

  3. A ja mimo tego, że Jenny nie lubię to się do niej w jakiś sposób przywiązałam. Jakoś tak smutno mi będzie bez niej. Szczególnie, że chciałam by była z Natem 🙂

  4. Może Taylor zmieni jeszcze zdanie, nawet ją lubiłam szczególnie w II sezonie i jak wtedy „działo” się z nią i Natem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *