Plotkara również w LA?

Pojawiła się wiadomość od scenarzystów Gossip Girl.
Dwójka bohaterów postanowi na stałe zostać w Los Angeles. Decyzję podejmą pod koniec pierwszego odcinka piątej serii. Podoba Wam się nowa lokalizacja i pozbycie się dwóch bohaterów z Upper East Side?
Kto to będzie?

Wszyscy stawiają na Serenę, która dostała propozycję pracy w finale czwartej serii.
Kto jeszcze? Plotki donoszą, że do LA może przeprowadzić się któryś z chłopaków?
Stawiacie na Dana, Chucka czy Nate’a?

13 odpowiedzi do “Plotkara również w LA?”

 1. Ciekawe. Oby tylko nie Chuck. Ale on raczej nie porzuciłby hotelu, firmy itp. Chociaż? Myślę, że Nate.

 2. hmmm … oby dan, może wreszcie zostawi blair i zajmie się sereną ; D nate może też być chociaż nie wiem czy on by zostawił columbię i chucka, który na pewno tam nie zostanie w końcu ma firmę, hotel i wiele innych rzeczy w nowym jorku. chyba, że by się załamał po tym jakby się dowiedział o ciąży blair …

 3. z tego co czytalam na spoilertv to piaty sezon rozpoczyna sie w LA, kiedy Chuck i Nate jada w odwiedziny do Sereny. Chuck za nic nie zostawilby NY ale moze Nate zostanie z Serena 😀

 4. Ale moim zdaniem, to widać, że scenarzyści nie mają pomysłu co dalej będzie w Plotkarze, bo Blair ‚wywalili’ do Paryża, Vanessę do Barcelony, Charlie też gdzieś tam wyjechała, S. teraz do LA,jeju ludzie,co jeszcze ?!
  Pamiętajmy, że wszystko zaczęło się na Upper East Side, więc żadne Los Angeles nie zrobi z GG super serialem…
  prosimy, by nagle bohaterowie wypili whsky, które ich przeniesie znowu do liceum … 🙂

 5. Już to chyba pisałam ale nie zaszkodzi>:
  Sezon 4 zakończył się tym, iż Chuck pozwolił odjechać Blair z księciem Louisem, by ta mogła rozpoczšć nowe szczęśliwe życie jako księżniczka. Tymczasem Serena van der Woodsen w słonecznym Los Angeles znalazła wymarzonš pracę na A-Lis Hollywood, zaś Charlie okazała się aktorkš. Nate i Chuck jako single zaplanowali tajemniczš wycieczkę, a Vanessa potajemnie wydała ksišżkę Dana „W środku”.

  5 sezonie rozpocznie się w LA. Chuck i Nate składają Serenie wizytę. Tymczasem Blair będzie musiała się nauczyć jak planować królewski ślub, co może się okazać królewskim bólem. Dan odkrywa konsekwencje pisania szczerze o swoich najbliższych, w tym przyjaciołach, kiedy zostaje anonimowo wydana jego powiedzieć. „Kuzynka” Charlie powróci, by zniszczyć rodzinę van der Woodsen od wewnštrz.
  Gwiazdami w 5 sezonie będš: Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Kaylee DeFer, Kelly Rutherford i Matthew Settle. Serial będzie kręcony głównie w Nowym Jorku. Produkcjš zajmš się: Josh Schwartz (Chuck, The O.C.), Stephanie Savage (The O.C.), Leslie Morgenstein (THE VAMPIRE DIARIES), Bob Levy (THE VAMPIRE DIARIES) i Joshua Safran.

 6. Stawiam na Serenę i Nate’a. Seren będzie realizowała się jako aktorka. A n? Gdzies czytałam, że będzie rywalizował z jakimś gościem. Mam nadzieję, że to nie C tam zamieszka. On pasuje do NY.

 7. Nieee!!! Ile oni chcą żebyśmy czekali?Hmmm. A miałam taką wielką nadzieję, że będzie szybciej. Np. w moje urodzinki 🙂 Mam 2 września i po za „wspaniałym” prezentem w postaci rozpoczęcia roku szkolnego, spodziewałam się także powrotu moich ukochanych seriali.. Jedyny powód czekania na wrzesień. Już nawet dorastać mi się odechciało. A tu… Nic 🙁

 8. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  Podano tytuł pierwszego odcinka piątego sezonu Plotkary a brzmi” Yes, Then Zero” ( Tak, następnie zero) i nawiązuje do filmu “Less Than Zero” (Mniej niż zero] Coś mi się zdaje że mogą go jeszcze zmienić!!!!!!!1

 9. kuuurczę , coś nie zapowiada na powrót C&B ;(. Ona w Europie on jeszcze w LA tak daleko, zdj z planu pokazują ze wszystko jak narazie skupia się na księciu. nieeeeee, ja chce moją ukochaną parę znowu widzieć razem ! ;< + ej a skąd wiecie że to nie C zostanie w LA? Może zobaczy wszystko i zdecyduje się tam otworzyć hotel ?

 10. no ok ok zarządza ale przecież może to zlecić „swoim” ludziom. I tak on tam jest i tylko pilnuje i wydaje polecenia. Ja stawiam na Chucka. Zobaczymy….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *