Pocałunki Julii i Sławka

Jak podaje se.pl w powakacyjnych odcinkach serialu „Julia” Janek będzie chciał związać się w końcu z ukochaną – po to właśnie rozstał się z Moniką…
Niestety w 116 odcinku Julia i Sławek wybiorą się na randkę. Kiedy dziewczyna będzie chciała wyznać, że mogą zostać jedynie przyjaciółmi – Sławek zacznie ją namiętnie całować!
Oczywiście scenę pocałunku zobaczy Janek.

Janicki będzie zrozpaczony i pewny, że serce ukochanej należy do innego.
Czy jednak będzie walczył o Julię? Zobaczymy niebawem…

5 odpowiedzi do “Pocałunki Julii i Sławka”

  1. jak już pisałam na innym forum, brakuje jeszcze tego, żeby Monika zaczeła udawać ciążę… robi się nudno w tym serialu, jak planują kolejny pocałunek Julki i Janka na odcinek finałowy to niech się nie dziwią, że oglądalność słaba… przecież między nimi NIC się nie dzieje, żadnej chemii co to za zakochana para…

  2. Zgadzam sie z manka. Oby Janek walczył o Julke, a nie poddał się bo zobaczył głupi pocałunek. Przecież to można jakoś wyjaśnić, i nie jest już wiadome i przesądzone, że Julia też tego chciała….

  3. ten cały serial to żenada jest tak nudny nic się nie dzieje pewnie janek będzie na tyle tchórzem że wróci do moniki a o julii tylko będzie myślał przecież nie tak wygląda zakochana para nie nic między nimi nawet nie wiele że sobą rozmawiają a co tu mówić o randkach czy pocałunkach.poprzednie seriale były o wiele ciekawsze i była jakaś akcja a tu nic tylko wciąż gadanie o tym samym i żanych emocji ani reacji.wszystko o niczego cały ten serial mogli by go już skączyć .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *