Pola i pediatra?

Jak podaje Super Express między lekarzem Gniewka, a najlepszą przyjaciółką Anki wyraźnie zaiskrzy!
Wiemy, że Klemens – fan futbolu coraz bardziej zaniedbuje swoją ukochaną, która wyraźnie zafascynowała się młodym stażystą. To nie koniec rewelacji.
Już na pierwszym spotkaniu Poli z Tadeuszem zobaczymy chemię, a nawet uczucie, które narodzi się między tymi postaciami.

Bardzo możliwe, że Pola po raz kolejny się zakocha!

Co na to Klemens? Okaże się już niedługo.

5 odpowiedzi do “Pola i pediatra?”

  1. Dla mnie to zainteresowanie Klemensa piłką jest mocno naciągane. Może po 20 latach związku straciłby ochotę na Polę, ale nie po paru miesiącach. Litości… 😀

  2. Zgadzam się z Ines. To nie prawda że facet zapatrzony w mecz nie zwróci uwagi na tak ubrana kobietę, tym bardziej że po kilku miesiącach uczucie jeszcze płonie 😉

  3. najgorsze jest to, że Anka i Jerzy, którzy ledwie zaczną ze sobą być, to przez Elkę się rozstaną 🙁 Ja nie chce żeby tak było! Kiedy my się nacieszymy ich związkiem, w ostatnim odcinku? Co to jest do cholery!!!!??

  4. angels
    Moim zdaniem to oni nawet nie zaczęli ze sobą być:( Jeden i to niepełny pocałunek to nie związek ale najbardziej mnie wkurza, ze w najbliższym czasie na nic więcej liczyć nie można:( No cholera jasna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *