Powiedz Tak – „Dziecko będzie miało dziecko” – po odcinku 8

Doczekałam się.
Czego?
Poniżej, bo to prapremiera 🙂

Po pierwsze –  Doczekałam się normalnej, konstruktywnej rozmowy Basi z ojcem. Jak to można sympatycznie i miło porozmawiać z tatkiem.
Dzięki znajomościom adwokata –  Baśka dostała kolejne zlecenie.
I to urocze „Mała”.

Po drugie – W końcu był ślub. Ekspertka urządziła weselisko wedle upodobań klientki i nikt na nim nie zginął (wiem, czepiam się 😉
Bartek wdał się w bójkę ze znanym z Przyjaciółek Stemplem, a „kość niezgody” i tak wylądowała w łóżku z Wiktorem. Baśka dostała w oko, które nie spuchło tak jak przypuszczałam. Zdecydowanie pomogła chochelka od zupy (raczej barszczyk, którego miało nie być).

Po trzecie – Wiktor w końcu wyznał swoje uczucia. Dziewczyna potraktowała go obcesowo. Jednocześnie odrzuciła adoratora z Londynu. Nadal kocha Michała. Z wzajemnością.

No i co jej po takim „kochaniu”? On kilka lat wcześniej zdecydował, że wybiera synka i jego matkę. Może czas na konkrety?

Ja wiem, że to się tak łatwo mówi…
Poczekam na rozwój wypadków.

Stan na dzisiaj – Basia kocha Michała. Wiktor kocha Basię. Filip do Basi się zaleca. Wiktor kocha się z Gonią. Michał twierdzi, że kocha Olgę, ale jednak kocha Basię.
Jest jeszcze Beatka, która wkurzyła się nie tylko na aktorkę z przeszłości. Rozumiem jej wątpliwości co do głupkowatych grajków.

Justyna myśli, że jest w ciąży. Po reakcji jej „ukochanego” zdecydowanie wiem, że to nie jest partner dla normalnej kobiety.
Mam wewnętrzne ciary. Niefrasobliwość asystentki boli. Przecież wie, że spotyka się z gówniarzem.
Jest tyle metod antykoncepcji…
Mam nadzieję, że za tydzień dostanie miesiączkę.  W obecnym ustroju nie mam ochoty na rozmowy o aborcji.

Weronika Rosati już w kolejnej odsłonie!
Może ciocia rozkmini facebooka? 🙂

Odcinek oceniam bardzo wysoko.
3,5 bobra 🙂

3 odpowiedzi do “Powiedz Tak – „Dziecko będzie miało dziecko” – po odcinku 8”

  1. Adminko ja daje 4,5 bobra i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, odcinek świetny. Jak dla mnie Gonia i jej „CYC” rozwalili system. Barbara ewidentnie kocha Michała (moim zdaniem to on powinien się jakoś zdeklarować). Ponoć Baśka ma urządzać ślub Olgi. Co do Justyny to UWAGA SPOILER ona nie będzie w ciąży,tylko będzie miała jakiś poważny problem zdrowotny i chyba trafi do łózia z Wiktorem.

    Jedyne co w tym serialu mnie denerwuje to Michaś. Boże co to za fajtłapowaty koleś. Niestety jednak muszę przyznać, że znam kilka podobnych przypadków.

  2. Mnie się odcinek bardzo podobał. Fajna relacja Basi z ojcem, fajna chemia koleżeńska pomiędzy Justyną a Basią (choć ta pierwsza chyba zaczyna za bardzo dostrzegać Wiktora), no i remizowa Gonia 🙂
    Ja daje 4,3 bobra. Ogólnie humor mi się jakoś po tym serialu poprawił a to już bardzo dużo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *