Powiedz Tak – informacje o fabule i bohaterach

Katarzyna Zawadzka wcieli się w Basię Adamczyk, która po sprzeczce z ojcem – bogatym adwokatem i właścicielem Kancelarii prawniczej (Cezary Pazura) wyprowadza się z domu i zamieszkuje u Wiktora Brzozowskiego (Paweł Domagała).
Niespełniony muzyk, który lubuje się w dobrych utworach wraz z Basią otwiera firmę zajmującą się organizacją wesel. Będzie bardzo cierpiał, że zamiast grać to co lubi musi nauczyć się weselnych hitów.

Główna bohaterka będzie starała się pojednać z ojcem, jednak dużą przeszkodą będzie druga żona ojca (w tej roli Ewa Bukowska).

Wsparciem dla Basi będzie ciocia Zofia (Maria Pakulnis) i najlepsza przyjaciółka Justyna (Agnieszka Więdłocha), która jest zwariowaną pracownicą w Kancelarii adwokackiej.
Justyna jest w związku z młodszym mężczyzną (Nikodem Rozbicki), jednak będzie udawać, że nie traktuje go zbyt poważnie.

Sylwia Gliwa wcieli się w Olgę – ukochaną Michała (Mikołaj Roznerski). Para prowadzi modną kwiaciarnię. Smaczkiem jest również to, że Michał był kiedyś chłopakiem Basi.

Nowe odcinki od marca 2015 w Polsacie.

źródło: TeleTydzień

7 odpowiedzi do “Powiedz Tak – informacje o fabule i bohaterach”

  1. Jak będzie Domagała to będzie śmiesznie 😀
    Oczywiście obejrzę, tym bardziej że lubię Kasię Zawadzką za Anielę w „Prawie Agaty”, a Paweł Domagała kupił mnie za rolę Krzyśka w „O mnie się nie martw” 😀

  2. Mnie w szczególności ciekawi Katarzyna Zawadzka. Obsada jest na prawdę niezła. Chętnie obejrzę. Właśnie, ktoś w końcu znalazł gdzie będzie grał Michał Mikołajczak?

  3. Oby rola Mikołajczaka nie była podobna do tej w Miasto 44, właściwie to go przegapiłem. Swoją drogą Zawadzka też ma grać w filmie Żółty płaszcz zdaje się, zdjęcia miały ruszyć w listopadzie ale ze względu na dzień niepodległości ruszą po Nowym Roku

  4. Tomek miałam ten sam problem. Właściwie chyba Pan Mikołajczak nigdzie poza Prawem Agaty nie grał, no chyba że jakiś mega epizod. Swoją drogą myślę, że Powiedz tak może być ciekawe, fani aktorzy Katarzyna Zawadzka, Maria Pakulnis, Paweł Domagała i Agnieszka Więdłocha. Mam nadzieje, że nas kupią

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *