Powiedz Tak – od marca w Polsacie!

W końcu oficjalne informacje – serial w wiosennej ramówce Polsatu!

Nowy serial obyczajowo-komediowy „Powiedz Tak!” w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Wszyscy po kolei (z różnych powodów) tracą grunt pod nogami i wszyscy nieoczekiwanie stają przed ważnymi życiowymi wyborami. Łączy ich przyjaźń i współpraca przy organizacji wesel. To nie jest serial o rozpieszczonych, beztroskich dzieciach milionerów. Basia, Wiktor, Justyna i Bartek wkroczyli już w dorosły świat, a teraz starają się w nim znaleźć miejsce dla siebie.

W serialu obok występuje plejada wspaniałych aktorów: Katarzyna Zawadzka, Paweł Domagała, Agnieszka Więdłocha, Nikodem Rozbicki, Maria Pakulnis, Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Sylwia Gliwa, Marta Dąbrowska, Tamara Arciuch, Robert Wabich, Ewa Bukowska, Anna Karczmarczyk i Mateusz Janicki. Gościnnie wystąpią również m.in.: Weronika Rosati, Piotr Gąsowski, Tomasz Sobczak, Michał Czernecki, Sławomir Zapała, Anna Smołowik, Elżbieta Jarosik i Włodzimierz Matuszak.

5 odpowiedzi do “Powiedz Tak – od marca w Polsacie!”

  1. Jestem ciekawa tego serialu, ale nigdzie nie ma konkretnego zwiastuna, to co widać te „skrawki” są tak skąpe, że nie wiem co sądzić na ten temat.

  2. Oby nie kolejny serial o niedojrzałych emocjonalnie trzydziestolatkach, którzy nie potrafią stworzyć zdrowego związku…

  3. Właśnie kiedy będzie jakiś zwiastun? Czy Polsat będzie robił jakąś konferencje swoich nowości? Jesienią była konferencja Skazanych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *