Zamiast Powiedz Tak oglądam “Agenta”. A nowe odcinki nadrabiam w Internecie.
Ciekawa jestem jak wyglądają słupki oglądalności, bo serial jest naprawdę przyzwoity i godny polecenia.

Szkoda, aby Polsat skasował dobry produkt za marną widownię.

Trzeci odcinek nadal w dobrej formie.
Widziałam gdzieś wpis, że w końcu jest serial, w którym Roznerski nie chwali się gołą klatą. Mnie tam tors aktora zupełnie nie przeszkadza ;) Były kochanek jawi się w snach Basi jako ratownik ze Słonecznego patrolu ;)

Nie było wesela. Pan młody okazał się zdradziecką świnią.W zasadzie odrobinę dziwię się przyszłej pannie młodej - nie zdziwiło jej, że chłop nie wraca kolejną noc do domu? Nie przyszło jej do głowy, aby w jakikolwiek sposób go sprawdzić? Nawet wpaść do rzeczonego banku wieczorową porą…
Jestem jednak w stanie przymknąć na to oko. Kobieta była zachwycona posiadaniem młodszego, przystojnego i bogatego faceta, dotychczas uchodziła za starą pannę - mogła być zaślepiona.

Ciotka jest spłukana i musi sprzedawać swoje precjoza. Samo życie… Niegdyś popularna aktorka i gwiazda teatru nie ma jak opłacić wody.

Wyróżnię kilka scen. Spotkanie przy kiełbasie, rozmowy Basi z Wiktorem (świetna chemia), rozmowy niedoszłej gwiazdy rocka z przebrzmiałą gwiazdą kina i zamówienie śniadania (chałka z posypką!) :)

Odejmuje jednak za brak kultury i wychowania. Ja rozumiem, że Basia ma “kosę” z ojcem, ale wpadanie do rodzinnego domu bez słowa “Dzień dobry” uważam za szczyt chamstwa. Tym bardziej, że w salonie siedzieli inni ludzie - którzy mogli zostać potencjalnymi klientami.
I muszę przyznać rację ojcu - chciała spróbować swoich sił w biznesie - proszę bardzo. Jeśli koleżanka chce jej pomagać to po godzinach pracy.

Doceniam wszystkie sceny Więdłochy i Pazury. Od oblizywania łyżeczki, po obserwacje min podwładnej :)

Powiedz Tak nadal bardzo dobrze się ogląda.
Trzeci odcinek dostaje ode mnie 3,99 bobra :)