13 odpowiedzi do “Powiedz Tak – Zdjęcia z 4 odcinka”

 1. A ta Arciuch to zaliczyła większość seriali tej wiosny? Jak Domagała 😉 Druga Szansa, Powiedz tak, Ojciec Mateusz, M jak miłość.

 2. Niestety za Arciuch nie przepadam, ale Olu słuszna uwaga. Swoją droga jak to jest, że fajni aktorzy są często niedocenianiu a grają beztalencia. Chętnie zobaczyłbym w jakiejś innej dobrej telewizyjnej produkcji właśnie Zawadzką, Więdłochę, Ogrodnika czy Nieradkiewicz.

 3. Tomek, dokładnie masz rację. Ale… tak właśnie nasz rynek telewizyjny wygląda. Jak się jednego uczepią, to jest wszędzie. Ale żeby to jest ktoś wybitnie zdolny był to ok. A tutaj? No gra tak bym powiedziała „ok” 😉

  A wpadło mi dziś w ręce streszczenie 5 odcinka Bodo, nie wiem gdzie to wkleić, więc zrobię tu tutaj. Głównie ze względu na pierwsze zdanie, widać że ten kto je pisał ma poczucie humoru 😉

  „odc. 5 Bodo zmienia się nie do poznania. Gra w teatrze Czarny kot, jest pewny siebie i odważny. Udaje mu się nawet przekonać Adę, by wyjechała z nim do Warszawy. Tymczasem wybucha wojna polsko – bolszewicka.”

  Aż ciekawość czy faktycznie „zmieniony Bodo” czyli Schuchardt podoła zadaniu. Bo po pierwszych już 3 odcinkach(jeden przedpremierowo) moim zdaniem jest na nim większa presja w naprawianiu tego co pokazali aniżeli była jeszcze przed wyemitowaniem.

 4. Ola, Tomek macie rację. Dodam, że nasz rynek jest strasznie ubogi. Uważam, że np Zawadzka ma taką klasyczną urodę z tamtych lat, ale producenci wolą zatrudnić Herbusie, Mroczki itd.

  A propo Bodo niestety po tym jak widziałem urywki z całego sezonu to niestety w tym fragmentach Schuchardt (totalnie mnie to zaskoczyło) wypadł nad wyraz słabo. Ogólnie po tych pierwszych odcinkach jestem bardzo rozczarowany Bodo.

 5. Nie rozumiem Waszych zachwytów Zawadzką. Nie wyróżnia się niczym spośród innych aktorek swojego pokolenia.

 6. Uważam, że Zawadzka obok Nieradkiewicz zdecydowanie wyróżniają się na tle takich Hamkało, Opozdy i innych. Świetna rola w Imieniu diabła, Chce się żyć czy Baczyńskim. W teatrze widziałam ją w Kobiecie z przeszłości i całkowicie mnie kupiła.

 7. cynamonka – pełna zgoda. Zawadzka bardzo dobrze radzi sobie w serialu, ale to jeszcze nie jest aktorka, którą się zachwycam. Jest „Ok”.
  Nie uważam, że Zawadzka gra lepiej niż Hamkało. Mam wręcz wrażenie, że obie aktorki są identyczne – podobna mimika, sposób wyrażania emocji itp. To tylko kwestia szczęścia do ról filmowych. Są większe szczęściary – np. Agnieszka Żulewska, która zawojowała rok 2015.

 8. Żulewska jest moim zdaniem kiepska, zmanierowana w Chemii przesadzała z mimiką. Ja wolę jednak zdecydowanie Zawadzka ale każdy ma swój gust.

 9. Żulewska? W m jak miłość mega irytująca, widziałem jeszcze Demona tu była znośna, ale za to w Chemii pełen pastiż. Choć wiem nawet za to jakaś nagrodę zdobyła.

 10. Leci oglądalność na łeb. Szkoda. Widać nie ma Polsat szczęścia w tej ramówce. Właśnie „spadł” czy go tylko zawiesili sobotni Surprise surprise po zaledwie pierwszym odcinku! Dobrze, że chociaż „Powiedz tak” zamierzają emitować w całości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *