Co ukrywa Wojtek? Agata wyjeżdża z Dębskim!
Jakie sprawy czekają kancelarię w najbliższych odcinkach? Poniżej streszczenia.

11

Agata zajmuje się sprawą Marty Żarskiej, która wniosła pozew o rozwód. Ponieważ mąż klientki to doświadczony adwokat, zapowiada się trudna batalia sądowa. Zdesperowanej kobiecie zależy przede wszystkim na uwolnieniu się od męża i nie chce walki o podział majątku. Wojtek pokazuje Dorocie bar, który kupił z kolegą ze studiów po tym, jak stracił pracę w banku. Kobieta złości się, że tak długo to przed nią ukrywał. Agata przyjmuje zaproszenie Maćka na kawę. Jest zaskoczona, gdyż przyjacielskie spotkanie okazuje się romantyczną kolacją przy świecach.

12

Dębski i Agata reprezentują pracownicę fabryki w prowincjonalnym miasteczku w sprawie o molestowanie seksualne. Gdy docierają na miejsce, okazuje się, że będą dzielić pokój hotelowy. Prawników czeka nie tylko starcie w sądzie z adwokatami pozwanego dyrektora. Muszą też stawić czoło wrogości, jaką okazują obcym mieszkańcy małej społeczności. Zapracowana Dorota czuje ulgę, gdy Wojtek decyduje się sprzedać pub i poszukać zatrudnienia w banku. Pani mecenas prowadzi sprawę wojowniczej klientki pozywającej biuro podróży. W międzyczasie uświadamia sobie, że jej mąż jest nieszczęśliwy.

13

Prawniczka Izabela przestała wykonywać swój zawód kilka lat temu, gdy popełniła tragiczny w skutkach błąd. Teraz kobieta prosi Agatę, by broniła jej siostrzeńca. Chłopak został oskarżony o potrącenie kobiety i pozostawienie jej nieprzytomnej na miejscu wypadku. Prawnicy przygotowują się do nadchodzącego dorocznego balu adwokatów. Dorota zamawia sukienkę. Tymczasem Dębski stara się uniknąć towarzyszenia Okońskiej.