Prawo Agaty 3 – co wydarzy się w nowych odcinkach?

Prawo Agaty wraca 26 lutego 2013.

Agata, Marek i Dorota będą jeszcze bardziej bezkompromisowi, waleczni i zaangażowani w sprawy swoich klientów. Przyjdzie im także walczyć o siebie, bowiem w pracy czekają na nich spore kłopoty i wspólnymi siłami będą musieli stoczyć bój o przetrwanie kancelarii. Czy w obliczu dużych kłopotów zawodowych uda im się pozostać przyjaciółmi?

Marek wreszcie przyzna przed samym sobą, co tak naprawdę czuje do Agaty. Czy zdecyduje się na rozstanie z prokurator Okońską? Czy starczy mu odwagi, by zdobyć serce żywiołowej mecenas Przybysz? Agata przecież od początku była dla Marka niezwykłym wyzwaniem…

Dorota po urodzeniu dziecka będzie musiała poradzić sobie z piętrzącymi się obowiązkami, zarówno w domu jak i w pracy. W kancelarii czekają na nią same kłopoty. Czy starczy jej sił, by być dobrą matką i żoną oraz świetną prawniczką?

Wygląda więc na to, że bohaterów „Prawa Agaty” nie ominą ani wielkie problemy, ani wielka miłość! Do obsady dołączą również inne popularne i lubiane gwiazdy. Gościnnie w serialu zagrają: Anna Dereszowska, Magdalena Cielecka, Kamila Baar, Urszula Grabowska i Michał Żurawski, Jan Frycz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *