Prawo Agaty 4×04 – w piątek w prapremierze!

Jako jedyny serial TVN „Prawo Agaty” do tej pory nie miało prapremiery w tvnplayerze. Czas na zmiany.
Wraz z urodzinami aplikacji, już w piątek 20 września 2013 będziemy mogli zobaczyć kolejny odcinek kilka dni przed telewizyjną premierą.
Będziecie oglądać?

8 odpowiedzi do “Prawo Agaty 4×04 – w piątek w prapremierze!”

 1. ja będę oglądać w tv, jak zwykle.

  A jak liczone są słupki oglądalności premierowych odcinków? biorą pod uwagę osoby, które oglądają w necie?

 2. Nie, nie biorą. Liczy się tylko oglądalność w telewizji. Co jakiś czas stacja chwali się, ile osób widziało dany odcinek w aplikacji.

 3. hmm to dziwne a takim razie ze tak chętni udostępniają odcinki w necie z wyprzedzeniem.. wszakże słupki oglądalności wiele mówią oo serialu i maja znaczeni przy tworzeniu kolejnych serii

 4. Ja oglądać na tvnplayer nie zamierzam tylko czekam na emisję w tv. Tylko potem niech nie płaczą, że maja słabą oglądalność.

 5. ja przyznaję że czasem mam mętlik w głowie, jak czytam newsy o niekórych serialach, kóry to odcinek jest recenzowany już.. zanim sie rorientuje po drugim zdaniu, że to musi być z kolejnego odcjinka, który z tv jeszcze nie leciał..

  podobnie miałam z „to nie koniec świata”..
  news tak bardzo go zachwalał, komentarze też, żałowałam ze przegapiłam, szukałam gdzie można zobaczyć powtórkę, lub w necie.. i nagle widzę, że premiera w tv będzie dopiero za kilka dni..

  rozumiem admin, w sumei jej zadaniem jest by na bieżąco z serialami.

  Mnie jednak nie pasjonują tak bardzo, żeby szukać i oglądać je w necie, lubię te moje wieczorne seanse z lekarzami i Prawem Agaty, taki mój mały rytuał 🙂
  jedynie Brzydulę oglądałam jak tylko w necie się pojawiła, ale to trwało bez reklam 20min.. no i to były inne czasy, nie miałam dziecinki, i takiego chaosu w domu jak mam teraz 🙂 no i przyznaję, szalałam na punkcie tego serialu, ale to było zdrowe szaleństwo nie jak co po niektórzy w necie 🙂 którzy mylą chyba serial z rzeczywistością 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *