Prawo Agaty 4×13 – streszczenie finału

Co wydarzy się w ostatnim odcinku?
Premiera 26 listopada 2013.

Agata jest obrońcą inspektora Majewskiego. Człowiek postrzelony przez niego zmarł w szpitalu. Ich przeciwnikiem na sali sądowej jest prokurator Starzecki. Justyna chce pożyczyć od Bartka pieniądze. Jej zachowanie jest dla Bartka niezrozumiałe, do czasu, gdy usłyszy szokujące wieści. Dorota ma dylemat. Wojtek dostał świetną propozycję pracy w Londynie. W grę wchodzi przeprowadzka całej rodziny. Dębski wraca do Warszawy. Po ostatnich wydarzeniach w jego życiu wydaje się, że jest świadomy, czego najbardziej chce.

15 odpowiedzi do “Prawo Agaty 4×13 – streszczenie finału”

 1. ach te streszczenia… niby wiele zdradzają a niewiele .. choć z drugiej strony fajnie, wahałam się czy w ogóle wejść tutaj i je przeczytać.. nie chciałabym sobie zepsuć finału.. podejrzewam że do najciekawszej dla nas sceny Marek- Agata dojdzie jak zawsze w ostatnich minutach..

 2. miło by było aby Agata i Marek sie zeszli ale po poprzednich finałach sezonow studze swoj optymizm. Co do Justyny to myśle że to może byc niechciana ciąża (jedyna wątpliwość czy nie za szybko bo nie wiem jaki to czasokres będzie do finału)

 3. golka- pewnie sie okaze ze po ostatniej przygodzie jest w ciazy 😀

  heh, ciekawe czy sie zejda… dlaczego to sie juz konczy? :(:(:(

 4. Co do Doroty to może być ciekawy wątek w nowym sezonie. Podejrzewam, że kobieta pojedzie z ukochanym (żeby nie było za prosto). Justyna – mam wrażenie, że ma chore dziecko i potrzebuje pieniędzy na operację (chyba, że scenarzyści wymyślą jej długi hazardowe itp. ;). Ale czego chce Dębski nie mam pojęcia 😉 Tak jak pisze justysiu może wyznać Agacie uczucia w ostatnich sekundach finału, a ona powie, że już na to za późno.. Ot tak gdybam sobie przy okazji streszczeń.

 5. o nie… bezsensu jeśli Justyna zajdzie w ciążę z Bartkiem.. ludzie no… jeśli to prawda to już się dziwie, że taka sprytna i ambitna osoba jak ona, uprawia przygodny seks bez zabezpieczenia…

 6. Moim zdaniem Justyna nie jest w ciąży. Tylko tak powiedziała, żeby zemścić się na Bartku, za to że przyniósł do jej mieszkania kwiaty (być może właścicielka nie ucieszy się że Justyna ma adoratora). To tylko moje domysły…

 7. Tzn ja gdzieś czytałam (bodajże śs ale na 100% nie jestem pewna) ze ona bd w tej ciazy i bd chciała od barta pieniadze na zabieg aborcyjny … takie troche nie na Pa ale zobaczymy jak to sie potoczy wiec trzeba cierpliwie czekać 🙂

 8. Według mnie:
  Dorota nie wyjedzie,ale wyjedzie Wojtek sam.
  Justyna zrobi tę aborcję i usunie się w cień a Bartuś i Anielka spędzą razem kilka chwil być może swego rodzaju replay wina MarGaty?

 9. Albo jakieś takie swobodne rozmowy Bartek po tej aborcji Justyny się załamię,znajdzie bratnią duszę w Anieli.
  „Czyszczenie pola” dla MarGaty pogrzeb chińszczyzna + sushi,wyjdzie na jaw dlaczego Dębski ma takie problemy w kontaktach z kobietami i cała ta tajemnica rodzinna,szczera rozmowa,odnowienie przyjaźni,Dębski i motor<3Rozmowa z Okońską o Agacie i tym ich „seksie”,Olszewski i Okońska jakaś wspólna scena.
  Agata uświadomi sobie że Majewski to błąd,on da szansę żonie,Agata i Tośka będą się mogli dalej widywać.
  Tyle…

 10. bgggh tez podobnie to widzę 🙂 ale tak sobie myśle ze jeżli taka tragedia nie popchnie maragty ku sobie to juz nie wiem co … 😀 i mam wrażenie milosny watek bartka buduje w podobny sposob jak watek maragty tzn justyna to taka maria , aniela agata , haha bartek to marek 😀 wiec watek bartek-aniela to taka margata w wersji junior 😀 <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *