Prawo Agaty 6×03 – streszczenie

Premiera odcinka 16 września 2014.
Poniżej streszczenie.

W czasie lotu dochodzi do śmierci pasażera. Lekarz, który był na pokładzie, nie podjął decyzji o awaryjnym lądowaniu. Agata próbuje zrozumieć, postępowanie swojego klienta. Historia lekarza daje jej do myślenia o własnym podejściu do pracy… Agata spotyka się w sądzie z Dębskim, który nie jest w dobrym nastroju. Ostatnio często krąży między Warszawą a Gdańskiem, gdzie kancelaria Czerskiej prowadzi kancelarię partnerską. W dodatku uczestniczy w sprawie, w której orzeka… Dorota. Dębski reprezentuje Góreckiego – pozwanego męża. Wydaje się, że to mężczyzna jest poszkodowany, a nie jego żona. Aniela czuje, że Bartek traktują ją już nie jak przyjaciółkę, ale opiekunkę do jego dziecka. Pomaga mu załatwiać wszystkie sprawy. Wreszcie nie wytrzymuje takiego traktowania. Dorota otrzymuje maila z zdjęciami z Tulińskim, kiedy odwiedził ją pamiętnej nocy. Wygląda na to, że jest szantażowana…

3 odpowiedzi do “Prawo Agaty 6×03 – streszczenie”

  1. ” Agata spotyka się w sądzie z Dębskim, który nie jest w dobrym nastroju. Ostatnio często krąży między Warszawą a Gdańskiem, gdzie kancelaria Czerskiej prowadzi kancelarię partnerską. W dodatku uczestniczy w sprawie, w której orzeka… Dorota.”
    Wiedziałam, że Dorota będzie orzekać w sprawie, którą prowadzi Marek lub Agata 😀 Zapowiada się ten odcinek znakomicie 😛

  2. „Ojcem dziecka jest Dębski, Dębski, Dębski, który obecnie jest w zwiazku z inną kobietą więc Agata postanawia mu nie mówić, by nie wyglądało na to, że chce go zmusić do powrotu”- mniej więcej te słowa wypowiedziała własnie Aga Dygant w programie „Na językach”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *