Prawo Agaty 6×08 – streszczenie

Premiera 21 października 2014.

Poniżej ogromne SPOILERY!
Ksenia. Dziękuję.

Po poronieniu Agata usiłuje dojść do siebie. Nie jest w stanie prowadzić kancelaryjnych zleceń, ale całą swoją uwagę koncentruje na pomocy Dorocie. Dębski próbuje odnaleźć się w nowej, trudnej dla niego sytuacji. Okazuje się, że jego klient może być zamieszany w proces Gawron bardziej, niż się to wydaje. Sprawy kancelarii w całości przechodzą na Bartka, który bierze wszystkie zlecenia, w tym kwestię nietypowej kradzieży. Powód pożyczył przyjaciółce samochód, którego ta nie chce oddać. Janowski wreszcie zauważa w Anieli kobietę. Zapada wyrok w sprawie Doroty.

16 odpowiedzi do “Prawo Agaty 6×08 – streszczenie”

 1. No nie, czy scenarzyści już nie mają inych pomysłów?. Najpierw nagle ciąża u Agaty, romans nieświadomego Marka, a teraz, kiedy Marek w końcu się o tym dowiaduje to bach! poronienie. Czegoś tu nie rozumiem… Mam jeszcze nadzieję, że jakoś to uda się poskładać w całość do końca sezonu, bo jak na azie marnie to widzę…

 2. Jedyne na co jeszcze czekałam w tym sezonie to dziecko Agaty i Marka i ich wspólna opieka nad bobasem… Ciężko mi uwierzyć, że to prawda. Zupełnie nie rozumiem tego pomysłu 🙁

 3. NIE. Dlaczego? Po co w ogóle w takim razie wprowadzali watek ciąży. Nie podoba mi się ten pomysł. Tak bardzo chciałam zobaczyć Agatę z dzidzusiem i opiekującego się nimi Marka. A teraz obstawiam że Agata będzie zdołowana, nie będzie chciała od nikogo pomocy, w szczególności od Marka, ten natomiast będzie obrażony i wściekły i dupa z tego wszystkiego wyjdzie… Jestem rozczarowana i zła….

 4. I że nie było żadnych przecieków co do poronienia aż do pojawienia się streszczeń.. to też dziwne.. może dlatego tak mnie to zszokowało.. weszłam z zaciekawieniem przeczytać jak Marek zareaguje na wieść o ciąży.. a tu szok..

 5. od zawsze scenarzyści PA zaskakiwali…………..ale zawsze wychodziło to serialowi na dobre, może trochę cierpliwości, poczekajmy a potem krytykujmy.

 6. aga problem w tym, że szósty sezon, a przede wszystkim relacje pomiędzy Markiem i Agatą – wyglądają dotychczas marnie. I wszyscy (tak podejrzewam) czekali jedynie na to, aż w końcu Marek dowie się o ciąży, będzie wspierał ukochaną i razem zaopiekują się dzieckiem (już nie mogłam doczekać się Dębskiego w scenach chociażby przy przewijaku). A tutaj taka wiadomość.

  Co do przyszłych wydarzeń – zgadzam się z Klaudią. A od siebie dodam, że prawdopodobnie będzie jeszcze więcej spojrzeń w okno i w dal – o czym Lichota mówił u Wojewódzkiego.

  Ja jestem zła.

 7. Musi być jakiś motyw, że postanowili, żeby Agata poroniła. Bo bez powodu by tego nie zrobili. W sumie, gdy tak się głębiej zastanowię to gdyby Agata urodziła dziecko to Marka traktowałaby jedynie, jak ojca dziecka i dawałaby maleństwo pod opiekę Dębskiego, zupełnie tak samo jak Justyna Bartkowi. A tak to Marek starałby się wspierać Agatę po ciężkim losie, pomimo iż z pewnością na początku nie będzie tego chciała, a Marek będzie jeszcze zły na Agatę, że nie poinformowała go o ciąży. Nie wykreślajcie od razu serialu, tylko dajmy jeszcze szansę. Zobaczymy, co będzie dalej, bo to dopiero 8 odcinek, do 13-go 5 odcinków, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć.

 8. Mam już zdjęcie okładki.

  http://4img.pl/images/ggnd6i5lq57jz13a2d85.jpg

  Szkoda, że taki Spoiler wyszedł tak szybko na światło dzienne – chociaż produkcja się starała.
  Tytuł na okładce mnie serio wkurza – zerknijcie sami. A można napisać np. Czy Agata straci dziecko? (chodzi mi tylko o znak zapytania „?”)

  Ale to nie mój cyrk i nie moje małpy 😉

 9. Pociemu tak! 🙁
  Nie zgadzam się na taki scenariusz! O nie!!! I co mnie podkusiło, żeby to przeczytać!
  A co do ciąży Okońskiej, to ja myślę, że to dziecko Marka. W końcu przespali się, przyjechała do niego jak chorował mu ojciec, była jesień, a teraz na wiosne ma brzuch. To by się zgadzało!:-)

 10. Katka- Hahahaha! Tak dla twojej wiadomości, w tym samym czasie Justyna też zaszła w ciążę, bo w tym samym odcinku się przespała z Bartkiem, co Maria z Markiem. I co? Maria jest w długotrwałej ciąży? To przecież nie słonica! 😀

 11. Katka – hahaha. Made my day! To Okońska musiałaby być słonicą.

  A co do newsu. Ja też się zbulwersowałam takim rozwiązaniem, serce zabolało, bo jednak „nie tak miało być’. Też snułam wyobrażenia jak to będzie, nastawiałam się itp, ale po zastanowieniu się myślę, że to może być nawet lepsze. Może być ciekawie, tylko zależy jak to poprowadzą jak pokażą.

  A mam nieodparte wrażenie, że gdyby jednak doprowadzili ciąże do końca, a MArek by wrócił do Agaty to byłoby narzekanie ‚że to naciąganee, sztuczne, bo do tej pory Marek olewał Agatę, a nagle odezwały się uczucia’. Wątek ‚przerzucania się’ dzieckiem ‚drażni’ już u Bartka.

  Poronie jest mega smutne, ale myślę ze irracjonalnie może być najwłaściwszym rozwiązaniem. -_- Coś czuję, że będę płakać razem z Agatą. To będa mega poruszające sceny. I to daje wiele możliwościo ma przyszłość. Nie zawsze jest tak różowo w życiu.

  Dajmy szansę. Nieraz i ja wieszałam psy i klęłam scenarzystów, ale koniec końców chwaliłam, bo nie było tak źle jak wygladało, to miało sens i nadało coś fajnego. Mimo spadku pewnych uroków serialu w 6 serii, myślę, ze PA utrzyma poziom. 🙂 Tak czuję. 😉

 12. Serial obniżył loty. Wątek z Ewą beznadziejny (nie podoba mi się postać Walach, czy w Polsce nie ma innych aktorek?). Coraz więcej pomyłek, sprawy mniej ciekawsze. Wydaje mi się, że pośpieszono się z nakręceniem 6 sezonu….

 13. Haha! Serialowa i Aduśka! Akurat w tym serialu to możliwe, bo i tak mają zaburzoną czasoprzestrzeń! Dlatego, że w ostatnim odcinku 5 serii Justyna ma jeszcze brzuch jak przychodzi do Bartka ze zdjęciem usg, Agata w tym czasie już z Dębskim jest pokłócona od jakiegoś czasu, a w pierwszym odcinku 6 serii dziecko Justyny i Bartyka ma 4 miesiące(scena wizyty u lekarza) a Agata w 2 odcinku 6 serii potwierdza ciążę u lekarza i ten jej mówi, że to 6 tydzień dopiero! No i gdzie tu logika?!!!dlatego równie dobrze uważam, że Okońska jest w ciąży z Markiem! 🙂 taka sobie kalkulacja!:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *